anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

W jakiej walucie powinienem wykonac przelew Revolut?

fashionstoreltd
#7 Wielbiciel#

Zrobiłem przelew z revolut i a GB został odrzucony nie wiem co było przyczyną podpinam revoluta pierwszy raz zrobiłem w euro a może powinienem zrobić w złotówkach lub w funtach proszę o pomoc jak powinienem zrobić to poprawnie dziękuję 

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

LEW433
#21 Demiurg#
Revolut musi być zrobiony z konta zagranicznego GB albo LT i w Euro a czy dane konta Allegro I konta bankowego są takie same?
oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@fashionstoreltd spróbuj proszę ponownie wykonać przelew z rachunku podanego w formularzu w zakładce ustawienia wypłat (GB...) w funtach, po wykonaniu przelewu, prześlij proszę na adres spolecznosc@allegro.pl potwierdzenie tego przelewu, sprawdzę czy jest wszystko ok 🙂 

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

fashionstoreltd
#7 Wielbiciel#

podobna jest  problem z weryfikacja moich danych czy moze Pani sprawdzic jakie dane sie nie zgadzaja wyslalem certyfikat spolki oraz zdjecie dowodu nikt mi nie chce pomoc o jakie dane chodzi moge pani przeslac wszystkie dokumenty

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@fashionstoreltd widzę, że sprawa została już skierowana do odpowiedniego zespołu, więc muszę poprosić Cię o cierpliwość, przesłane dokumenty zostaną sprawdzone i otrzymasz od nas odpowiedź w korespondencji e-mailowej. 
Na razie muszę poprosić Cię o cierpliwość, ponieważ dokumenty muszą zostać przesłane do operatora i musimy poczekać na odpowiedź.

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów