anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Weryfikacja do wypłat a "fake-owe" imię i nazwisko.

CLIO2
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry,

Taka historia i problem zarazem:

Moje konto na Allegro mam od 22 lat. Nie piszę, żeby się chwalić, ale kontekst tu jest ważny. W tamtych czasach, gdy RODO jeszcze się nawet nikomu nie śniło,  konto w Allegro założyłem na fakowe imię i nazwisko (kobiece w dodatku ;-/), ot takie, powiedzmy, przewrażliwienie na punkcie anonimowości w sieci. Przez te wszystkie lata w 95 procentach głównie tu kupowałem, więc te dane nie miały znaczenia. Po drodze weszło RODO, nowe Allegro, zasady itp. Jako, że nadal głównie kupowałem a nie sprzedawałem, to fake-owe dane w niczym nie przeszkadzały. Nawet na którymś etapie chyba jej zatwierdziłem zwykłym "klikiem".

 

W tym miesiącu sprzedałem 2 rzeczy na Allegrolokalnie i tu pojawia się klops. Nie mogę przejść weryfikacji PayU i P24. W ustawieniach: Adres prawdziwy- mój, numer konta prawdziwy - mój,  ale "imię i nazwisko" już nie. Wszelkie próby weryfikacji się nie udały.

 

Czy ktoś w Allegro mógłby to "ręcznie zweryfikować" a nie przez automat? Byłbym wdzięczny. 

 

Wszystkie moje zakupy na Allegro od wielu lat wychodzą z tego prawidłowego konta i adresu. Również i prowizję za sprzedaż reguluję z tego konta. Tylko ta nieszczęsna "nadawczyni" się nie zgadza 😞

 

z góry dziękuję za pomoc.

 

 

 

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

serwis-texas
#19 Nestor#
oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

@CLIO2 a duża ta kwota? Pokryje koszt zmiany płci 🤣 Szczerze cipuptasznie to widzę

oznacz moderatorów