anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Weryfikacja wypłat payu przelewy24 przelewem tradycyjnym

MAMY ROZWIĄZANIE!
Brokulek_sklep
#8 Zapaleniec#

Dzień dobry

Wykonaliśmy przelew 1 zł dla allegro. Minęło 6 dni roboczych, w dalszym ciągu wypłaty payu oraz przelewy24 są w trakcje weryfikacji. Z informacje wynika, że weryfikacja przebiega do 3 dni roboczych, co może być powodem ?

Pozdrawiam

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Brokulek_sklep Cześć. O której weryfikacji mówisz? Należy wykonać dwa osobne przelewy na kwotę 1,01 zł do Operatorów PayU i Przelewy24. 

Weryfikacja konta do wypłat przez Operatora PayU trwa 3 dni robocze, a do Operatora Przelewy24 do 5 dni roboczych. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
Brokulek_sklep
#8 Zapaleniec#

Cześć. Podczas tworzenia konta firmowego, na etapie "ustawienia wypłat" miałem możliwość wybrania przelewu online lub tradycyjnego, wybrałem opcję przelewu tradycyjnego, otrzymałem dane do przelewu i zrealizowaliśmy go z konta bankowego podanego przy rejestracji. Nie było informacji o dwóch osobnych przelewach.

Na ten moment w zakładce "ustawienia wypłat" przy PayU i Przelewy24 mam informacje "w trakcje weryfikacji". Mogę już wystawiać oferty, konfigurację sprzedaży mam na 80%, ponieważ w dalszym ciągu mam informacje "weryfikujemy dane Twojej firmy". 

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Brokulek_sklep weryfikacja wymaga przesłania dodatkowych dokumentów. 
Przekazaliśmy Ci szczegóły w wiadomości e-mail, odnajedziesz ją po numerze sprawy - 22020097. Odpisz proszę w korespondencji e-mailowej 🙂 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Powodem może być że taki przelew idzie kilka dni, tu masz jakie się weryfikuje konto do wypłat:https://allegro.pl/pomoc/dla-sprzedajacych/konfiguracja-konta-do-wyplat/jak-wyplacic-pieniadze-z-all... a tu możesz dopytać na jakim etapie to jest: https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=4b9531bc-1c7f-488f-9b10-4a7888ea5bdf

oznacz moderatorów