anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

wielowariantowość aukcji a konto zwykłe czy/jak można ustawić?

hunter3k0
#7 Wielbiciel#

Cześć, chciałbym wystawić na sprzedaż kilka sztuk tego samego towaru (głównie komputery PC) w dziale elektronika, różniącego się tylko parametrami takimi jak kolor obudowy bądź CPU/RAM itp. Czy konto zwykłe (nie firmowe) umożliwia stworzenie takiej aukcji? Bynajmniej znalazłem tą funkcjonalność w opcjach konta, aczkolwiek większość aukcji wystawiane jest domyślnie na allegro lokalnie, tak więc czy jest jakaś możliwość by można było wystawiać ofertę na stronie allegro? (nie lokalnie) Rozumiem że musiałbym kilka aukcji wystawić takich samych na allegro.pl i dopiero później skorzystać z tej opcji? (bo z tego co widzę aukcję z allegro lokalnie nic nie wyszukuje). Czy mogą się różnić zdjęciami i opisem czy muszą być takie same?

Jak w takim przypadku wygląda prowizja od sprzedaży i ewentualne opłacanie podatków z dochodów dla konta prywatnego?

 

 

 

 

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

Knowhere
#21 Demiurg#

@hunter3k0 "Bynajmniej znalazłem tą funkcjonalność w opcjach konta" - to znalazłeś, czy nie znalazłeś?;>
Bynajmniej to nie przynajmniej😑

Jak chcesz wystawić na tradycyjnym allegro, to w prawym górnym narożniku formularza AL masz taki mały przycisk opisany jako "Możesz też wystawić przez dotychczasowy formularz".

Co do wielowariantowości https://allegro.pl/pomoc/dla-sprzedajacych/wystawianie-i-edycja-oferty/wielowariantowosc-jak-polaczy...

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

hunter3k0
#7 Wielbiciel#

Wystawianie jako tradycyjnie już znalazłem, pytam tylko czy w takim przypadku jest możliwość wystawiania aukcji z wariantami dla zwykłego konta. 😉 

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@hunter3k0 U mnie na koncie zwykłym jest taka możliwość.

https://allegro.pl/variants-editor-web/

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów