anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Witam, jak zorganizować przesyłkę za pobraniem przez allegro?

Client:88310341
#7 Wielbiciel#

Nie dostałem etykiety wysyłkowej kiedy odbiorca zapłacił za przedmiot i wybrał dostawę za pobraniem poprzez kuriera. Rozumiem że w takiej sytuacji sam mam zorganizować dostawę paczki, ale w jaki sposób powiązać ją z allegro? Aby pieniądze za sprzedany towar do mnie dotarły po odbiorze paczki. Proszę wybaczyć ale pierwszy raz sprzedaje za pobraniem:) 

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

br.
#21 Demiurg#

@Client:88310341  Skoro odbiorca zapłacił to o co się pytasz?

Jeśli masz pieniądze na koncie Allegro to wysyłasz, jeśli nie, to zostałeś oszukany więc  nie wysyłasz.

 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Środki za pobraniem otrzymasz jak towar dotrze i kupujący opłaci. Taki rodzaj dostawy udostępniasz, więc chyba wiesz jak działa. 😁

Skorzystanie z przesyłki za pobraniem sprowadza się do kilku prostych kroków:

  1. Kupujący wybiera przesyłkę za pobraniem, zobowiązując się do płatności przy odbiorze paczki.
  2. Sprzedawca nadaje przesyłkę na adres klienta.
  3. Klient odbiera przesyłkę, płacąc kurierowi zarówno za towar, jak i za dostawę.
  4. Firma kurierska zwraca sprzedawcy należność za towar, zatrzymując koszty dostawy
oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Client:88310341 Cześć. Przed wysyłką najlepiej skontaktuj się z Kupującym. Jeśli Klient potwierdzi zakup i dane do wysyłki, to skorzystaj z usług brokera kurierskiego lub nadaj paczkę na poczcie. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów