anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Witam mam konto biznes, chciałam zweryfikować konto robiąc przelew ale niestety strona nie jest akty

Ewmarmeble
#7 Wielbiciel#

Witam mam konto biznes, chciałam zweryfikować konto robiąc przelew ale niestety po kliknięciu otwiera się strona z eror najprawdopodobniej nie jest to aktywne, czy jest inny sposób żeby zweryfikować konto ?

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

Ewmarmeble
#7 Wielbiciel#

po kliknięciu w przycisk "przejdź do ustawień wpłat" przenosi mnie do strony allegro ktora nie istnieje :

Ups, nic tu nie ma

Ta strona nie istnieje. Mogliśmy ją usunąć lub przenieść. Jeśli chcesz poznać szczegóły, skorzystaj z pomocy.

WRÓĆ NA STRONĘ GŁÓWNĄ

SKORZYSTAJ Z POMOCY"

oznacz moderatorów

RaBarbar_ka
Moderatorka
Moderatorka

@Ewmarmeble w pierwszej kolejności zachęcam Cię do wyczyszczenia historii przeglądania oraz plików cookie w przeglądarce - upewnij się również, czy nie posiadasz wtyczek, które mogą blokować prawidłowe działanie strony. Jeśli problem nadal wystąpi - spróbuj zalogować się w innej przeglądarce i trybie incognito. Jeśli to nie pomoże, to proszę Cię o screeny z działań, które podejmujesz i otrzymanymi komunikatami. 

   Basia
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

Ewmarmeble
#7 Wielbiciel#

Zrzut ekranu_19-7-2024_113317_allegro.pl.jpegZrzut ekranu_19-7-2024_113329_allegro.pl.jpeg

oznacz moderatorów

Ewmarmeble
#7 Wielbiciel#

Próbuje na różnych przeglądarkach 

oznacz moderatorów