anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

witam nie posiadam kodów ean jak sobie z tym poradzić ?

PasiekaKresyMiod
#8 Zapaleniec#

Witam nie posiadam kodów ean produktów. Prowadzę własną pasiekę i nie jestem przedsiębiorcą  wieć nie zostanie mi nadany kod ean więc proszę o sprostowanie jak mogę sprzedawać swoje produkty poza allegro lokalnie. 

oznacz moderatorów
17 ODPOWIEDZI 17

LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

krejzole
#14 Krzewiciel#

Różnie sobie sprzedawcy radzą, niektórzy spisują z butelek z alkoholem inni z opakowań parówek z biedronki. Ale wszystkie te kody są zajęte. 

NIe wiem komu te kody ean są potrzebne, chyba tylko dla samego allegro.

Możesz zakupić pulę własnych kodów ale są coraz częstsze przypadki że myfrendy z azji te kody przejmują i wykorzystują do własnych produktów.

oznacz moderatorów

PasiekaKresyMiod
#8 Zapaleniec#

W tym problem zakupić nie mogę jie posiadam działalności gospodarczej 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Po co odznaczasz takie rozwiązanie, nie wystawisz tak na Allegro, na fałszywych kodach.

oznacz moderatorów

krejzole
#14 Krzewiciel#

Dlaczego nie wystawi? Spójrz to jest kod ean wódka żubrówka biała 0,5l 5900343001892 wpisz go w wyszukiwarkę i wyskakuje torba podróżna. 😂 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

To kwestia czasu jak ktoś zgłosi.

oznacz moderatorów

krejzole
#14 Krzewiciel#

PIWO PERŁA 5905927001619  a na allegro jest to pudełko na obrączki i dodatkowo pilot do telewizora 🤣

 
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Smakosz z Ciebie.🤣

oznacz moderatorów

krejzole
#14 Krzewiciel#

Akurat sączę i z ciekawości sprawdziłem czy na allegro jest.

oznacz moderatorów

PasiekaKresyMiod
#8 Zapaleniec#

Zamiat ułatwić i coś poprawić  to przekombinowali 😁😁

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Tak, wielokrotnie pisali tu o tym ale trudno się komuś cofnąć o krok , uparci a to nasz narodowy gen, tacy pisdzielce.😡

oznacz moderatorów

PasiekaKresyMiod
#8 Zapaleniec#

Ja sprzedaję  produkty pszczele to muszę to wrzucić na dowolnym wanie w kategorii tworząc swój produkt? 

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

PasiekaKresyMiod
#8 Zapaleniec#

Świetny pomysł dziękuję napewno skorzystam. 

oznacz moderatorów

pecela
#16 Inspirator#

Jako producent miodu musisz być albo przedsiębiorcą, rolnikiem, albo prowadzić tzw. dział specjalny produkcji rolnej (dla pszczelarstwa jest to od 80 rodzin). Każdy z nich ma nadany REGON i może uzyskać własne kody EAN.

oznacz moderatorów

PasiekaKresyMiod
#8 Zapaleniec#

Się Pan rozpędził nic z tych rzeczy. Wystarczy zarejestrować Sprzedaż bezpośrednia  albo rolniczy handel  detaliczy . To co Pan pisze obowiązuje gdy posiada się ponad 80 rodzin pszczelich. Dla sprostowania nie wiem jak Pan ale ja miody pozyskuje nie produkuje 🤣😝😁

oznacz moderatorów

pecela
#16 Inspirator#

O 80 rodzinach to sam napisałem (wtedy mamy dział specjalny produkcji rolnej). Gospodarstwo rolne =/= działowi specjalnemu produkcji rolnej, to dwa osobne rodzaje działalności.

Bardziej chodziło mi o to, że jak masz nadany REGON, to możesz wystąpić o własne kody EAN. Dla spożywki jednak nie ryzykowałbym użycia współdzielonych kodów, nigdy nie wiesz kto i do czego ich używa.

ps. Miód pozyskuje się od pszczół, ale już proces przetwarzania, konfekcjonowania, mieszania itp.  można nazwać produkcją (a samo pozyskiwanie miodu jest tylko częścią całego etapu wytwarzania finalnego produktu, czyli słoika z miodem).

__PRESENT

__PRESENT

oznacz moderatorów