anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

wybrałem przesyłke o wymiarach A lecz jest za duża i nie miesci sie w paczkomacie inpost

bogkula
#7 Wielbiciel#

w jaki sposób anulować etykietę do przesyłki nr 645332119305082112490697 aby wygenerowac nową do przesyłki o wym. B

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@bogkula Cześć. 🙂 Chodzi o sprzedaż na Allegro, zatem musisz anulować etykietę i wygenerować nową, poprawną. 

Następnie skontaktuj się z InPost w sprawie zwrotu środków za niewykorzystaną etykietę: https://inpost.pl/pomoc-czy-moge-otrzymac-zwrot-srodkow-za-niewykorzystana-etykiete 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

bogkula
#7 Wielbiciel#

ale ja mam smarta i inpost odesłał mnie do allegro

 

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@bogkula Po wygenerowaniu etykiety nie ma możliwości zmiany gabarytu paczki. W ramach Smarta możesz wygenerować wyłącznie jedną etykietę, zatem ponowne przygotowanie przesyłki za 0 zł jest już niemożliwe. 

Możesz spróbować nadać przesyłkę przez Paczkomat (jeśli paczka się zmieści) lub skorzystać z możliwości jej nadania w Punkcie Obsługi Paczek. InPost doliczy opłatę za zmianę gabarytu (według aktualnego cennika będzie to 3,68 zł).

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

bogkula
#7 Wielbiciel#

poprosiłem o zwrot kosztów za anulowanie etykiety na inpost ale to nic nie da w takim razie, 

oznacz moderatorów

nikl
#14 Krzewiciel#

Smart mówi jasno: Masz prawo do jednej bezpłatnej DOSTAWY, a nie do jednej bezpłatnej etykiety. Błąd w oprogramowaniu Allegro/Inpost był zgłaszany wielokrotnie. To błąd projektowy a nie techniczny. Wadliwie zaprogramowano rozliczanie etykiet Smart zamiast rozliczania faktycznych dostaw Smart. Pani Moderator może zgłosić ten ewidentny błąd setny raz a i tak złośliwie go nie naprawią. Właśnie po to żeby w takich przypadkach ukraść pieniądze które się nie należą. Nazywajmy to po imieniu.

oznacz moderatorów

bogkula
#7 Wielbiciel#

Daj mi linka gszie moge zgł reklamacj

oznacz moderatorów

biosorcerer
#15 Entuzjasta#

Na przyszłość po prostu mierz paczki przed wysłaniem. Ja wielokrotnie sprawdzam, mimo jako takiego doświadczenia, czy przesyłka wejdzie do konkretnego boxu.

oznacz moderatorów