anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Wyróżnienia - czy przed zamknięciem ofert muszę odznaczyć wyróżnienie?

ElaEla777
#9 Pomysłodawca#

Witam!

Za dwa dni muszę zamknąć wszystkie aukcje do końca roku. Mam wiele aukcji wyróżnionych. Czy przed zamknięciem aukcji wyróżnionych muszę odznaczyć wyróżnienie? Czy samo zakończenie aukcji zabezpieczy mnie przed naliczaniem opłat przez allegro? 

oznacz moderatorów
18 ODPOWIEDZI 18

mdrogeria
#21 Demiurg#

ElaEla777 samo zakończenie wystarczy , ale przy wnawianiu musisz pamiętać o ew. wyłączeniu opcji promowania .

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@ElaEla777 To za dwa dni, czy do końca roku? Bo te dwie daty dzieli ponad 4 miesiące.

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

hokus_pl
#2 Obserwator#

Uwaga na promocje wyróżnień , po skończeniu promocji pobrało mi z konta prawie 600zł na nowe promowania, opcja sama się nie wyłącza , widać że od początku tak to zaplanowali.... 

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

hokus_pl czytaj regulaminy , od zawsze tak działa ten system , czytaj , czytaj ,czytaj 

oznacz moderatorów

hokus_pl
#2 Obserwator#

Zapomniałbym jeszcze o dodatkowej opłacie za sprzedaż promowanego artykułufrown 

oznacz moderatorów

TATLOK
#15 Entuzjasta#

Zgadza się i to 50% od prowizji podstawowej. 

oznacz moderatorów

hokus_pl
#2 Obserwator#

Prowizje są na takim poziomie że jestem zaskoczony że ktoś tu na Allegro zarabia surprised

oznacz moderatorów

WREDZIA-W1
#21 Demiurg#

@TATLOK Chyba już 60%

Ula

Ula
oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@TATLOK Było 50%, teraz jest 60%😉

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

TATLOK
#15 Entuzjasta#

@Knowhere | @WREDZIA-W1 To już nie ogarniam tej pogoni za prowizjami. Dzięki za info, muszę przyjrzeć się moim ofertom i znacznie je skrócić, albo dźwignąć ceny. 

oznacz moderatorów

Rad-Stol
#12 Orędownik#

to wszystko jest w regulaminie promocji, trzeba czytać albo zatrudnić kogoś kto się na tym zna

oznacz moderatorów

hokus_pl
#2 Obserwator#

Ten błąd rozumiem , regulamin , wiadomo każdy czyta, ale te prowizje to jest szaleństwo, no ale nikt nie zmusza do sprzedawania na allegro 🙂

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@hokus_pl  A wszystko jest napisane, tylko komu chciałoby się czytać.(oczywiście tak to działa).

oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

Promocje i zniżki  są po tylko żeby ci się wydawało że jest to dla ciebie okazja a działa tak że potem tego żałujesz bo nic nie zarobiłeś tylko allegro wzbogaciłeś a oni tylko z uśmiechem co miesiąc dziękują ci za wpłatę.

oznacz moderatorów

AR_Auto_Czesci
#13 Ambasador#

Też tak się nadziałam jak zaczynałam handel na Allegro, po kilku wymianach e-mail z Allegro anulowali mi opłaty które automatycznie naliczyli 

oznacz moderatorów

Pszczola2013
#12 Orędownik#

Niestety tak jest od dawna 😞 ja poprostu zaznaczam sobie to w kalendarzu i wyłączam bo nie ma innej opcji. Kiedyś zapomniałam i kilka ofert mi się wznowiło co zobaczyłam po około godzinie. Od razu te oferty usunęłam z wyróznień i napisałam do allegro i zwrócili mi opłaty ponieważ zauważyłam to szybko i usunęłam z wyróżnień.

Pobieranie prowizji od tego to już naprawdę szok, napierw od zakupu, a potem od zakupu prowizji wyróżnionej, szkoda słów jak zarabiają na tym.

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@hokus_pl  większość wie a Ci co klikają i nie czytają regulaminu płaczą i płacą 🙂

https://allegro.pl/pomoc/dla-sprzedajacych/oplaty-i-cenniki/cykliczne-naliczanie-oplat-najczesciej-z...

Wyłącz promowanie krótko przed zakończeniem bieżącego cyklu promowania. Zrobisz to przez edycję oferty. Opcję Wyróżnienie wyłączysz także bezpośrednio w zakładce Moje oferty. Wystarczy, że zaznaczysz ofertę, w której chcesz wyłączyć promowanie i wybierzesz opcję [wyróżnienie], a następnie [wyłącz wyróżnienie]. Przestaniemy ją wtedy promować i nie naliczymy opłaty w kolejnym cyklu.

Przykład: Włączasz opcję promowania 1 sierpnia i wyłączasz ją maksymalnie do 9 sierpnia.

Czekające Cię opłaty za wyróżnienia w ofertach sprawdzisz w zakładce Nadchodzące opłaty.

________
Κώστας
oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@kostas11 Ja tam wyłączałem nawet z pół godziny przed zakończeniem trwającego okresu promowania.

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów