anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Wyróżnienie po wznowieniu aukcji

babykoty
#7 Wielbiciel#

Cześć, chcę zamknąć aukcję, ponieważ kończy mi się towar. Jest możliwość wznowienia w ciągu 60 dni, ale czy po takim wznowieniu ponownie pobierze mi za wyróżnienie czy będzie ono dalej kontynuowane sprzed zakończonej aukcji?

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@babykoty Cześć, wyłącz promowanie przed zakończeniem oferty — wtedy po wznowieniu promowanie nie będzie aktywne w ofertach. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

babykoty
#7 Wielbiciel#

Czyli przypuśćmy jeśli teraz upływa 7 dzień promowania, to po wznowieniu będę mogła skorzystać z tych 3 dni które zostały?

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@babykoty Nie naliczamy opłat za Wyróżnienie w czasie, kiedy oferta jest nieaktywna. Przechowujemy natomiast informacje o cyklu opłat (za wystawienie, promowanie i opcje dodatkowe) dla danej oferty.

Gdy wznowisz ofertę, wznowimy też Wyróżnienie, a tym samym i opłaty. Dokładny moment ich naliczenia zależy od tego, czy dany cykl opłat:

  • skończył się – wtedy rozpoczniemy nowy cykl od razu, gdy ponownie aktywujesz ofertę
  • nadal trwa – w tym wypadku nie zmienimy cyklu, czyli nie naliczymy opłat od razu, a zgodnie z rozpoczętym cyklem.
Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów