anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Wystawiłam telefon a Allegro zablokowało mi konto. Jak to rozwiać? Zablokowane tez mam środki

Indziaxxx
#1 Nowicjusz#

Witam sprzedałam telefon na Allegro iphona xs max za 1450 zł pierwszy raz coś wystawiłam przez Allegro ponieważ kupująca mnie o to prosiła. Zrobiła przelew ja chciałam kwotę wypłacić na swoje konto żeby opłacić z tego paczkę i ja dziś nadać. A po godzinie dostałam maila o blokadzie konta i zawieszeniu środków. Nie rozumiem tego oczywiście Allegro wysyłało mi maila w którym miałam załączyć swoje dane takie jak dowód osobisty i zdjęcia telefonu.. proszę o pomoc bo teraz telefon sprzedany pieniędzy nie ma gdybym wiedziała sprzedała bym telefon inaczej.  

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

Client:44052296
#21 Demiurg#

@Indziaxxx to zrób to o co prosi Cię allegro. Inaczej nie odblokują Ci konta. Chcą mieć pewność, że sprzedajesz realny przedmiot.

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@Indziaxxx Co do zasady, towar powinnaś wysłać już po otrzymaniu pieniędzy od kupującego do swojej zakładki Allegro Finanse, ale gdy Allegro zablokuje Ci wypłaty, nie możesz swobodnie dysponować swoimi środkami, dlatego napisz do Allegro tu; https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=4b9531bc-1c7f-488f-9b10-4a7888ea5bdf i poinformuj, że nie wyślesz towaru, dopóki nie otrzymasz SWOICH pieniędzy. Na Allegro sprzedawca wysyła towar wtedy, gdy otrzyma wpłatę, a Ty jej nie otrzymałaś, ponieważ pieniądze aresztowało Ci Allegro. 

oznacz moderatorów