anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Wystawiłem ofertę z promocją (za 29PLN na 10 dni) Promocji brak. produkt trudno znaleźć w allegro)

MAMY ROZWIĄZANIE!
artcakedecor
#7 Wielbiciel#

Wystawiłem ofertę. Przy wystawianiu wybrałem promowanie za 29 PLN na 10 dni. Kasa z konta zniknęła a promocji nie widzę. Produkt jakby w ogóle nie był widoczny w katalogu Allegro, chyba, że skopiuję dokładną nazwę z mojego katalogu produktów i wkleję w pole wyszukiwania. Czy ktoś wie o co może chodzić? Czas leci, kasa wydana a produkt nie ma najmniejszej szansy na sprzedaż.

oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10
kostas11
#21 Demiurg#

@artcakedecor tyle firm co się promuje to nie licz że się przegrzebiesz 🙂

Podaj link do produktu sprawdzimy jak to u nas wygląda 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów
artcakedecor
#7 Wielbiciel#

Nie wie, czy link dotarł, ale próbowałem tu wysłać

 

oznacz moderatorów
artcakedecor
#7 Wielbiciel#

Figurka na tort Lalka - promocja

oznacz moderatorów
sl-aw-ek
#16 Inspirator#

@artcakedecor link wysłałeś, w innym wątku. 

oznacz moderatorów
sl-aw-ek
#16 Inspirator#

@artcakedecor ale za 29 zł masz promowanie na stronie działu a nie w wynikach wyszukiwania. Ogólnie to chyba jeden z mniej skutecznych sposobów promocji. 

oznacz moderatorów
artcakedecor
#7 Wielbiciel#

Jak sprawdzić czy w ogóle to jest uruchomione? Bo przy mojej ofercie nie jest nic zaznaczone i obawiam się, że po 10 dniach mi przedłużą z automatu i tak zgarną ode mnie całą kasę za nic nie wartą promocję. Nie mam przycisku :zakończ promowanie: ani nic w tym stylu

oznacz moderatorów
sl-aw-ek
#16 Inspirator#

@artcakedecor https://allegro.pl/moje-allegro/moje-konto/nadchodzace-oplaty - tutaj możesz sprawdzać nadchodzące opłaty. 
Aby wyłączyć promowanie na stronie działu musisz wejść w edycję oferty, i odznaczyć promowanie na stronie działu (pokaże się komunikat kiedy oferta ma przestać być promowana zaznacz "na koniec okresu ... " )

oznacz moderatorów
artcakedecor
#7 Wielbiciel#

Widzę, że następna opłata będzie pobrana, jednak nie mogę znaleźć nigdzie przycisku, żeby promowanie zakończyć. Przycisk "Wyłącz opcję promowania" jest szary i nie mogę go wybrać

oznacz moderatorów
sl-aw-ek
#16 Inspirator#

@artcakedecor https://allegro.pl/pomoc/dla-sprzedajacych/promowanie-ofert/czym-sa-opcje-promowania-ofert-i-jak-z-n...

Tutaj jest zdjęcie i to co jest na białym tle Cię interesuje "Promowanie na stronie działu" tam po lewej jest takich "checkbox" musisz go odznaczyć. 

oznacz moderatorów
artcakedecor
#7 Wielbiciel#

Dzięki wielkie za pomoc. Jeśli mogę dopytać, to która opcja promowania jest w miarę korzystna, jeśli opłaca się w ogóle jakąś brać dopóki nie zostanę supersprzedawcą 😉

oznacz moderatorów