anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Wystawiałam oferty w imieniu kogoś innego, a ta osoba nie wysłała zamówień, co teraz?

anitka3112
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry. Kilka dni temu zaczęłam współpracę z Panią która podszywała się pod firmę Hurtownia Zabawek. I na sprzedawałam tych zabawek. A.ta osoba nie wysłała i teraz ludzie na allegro mnie ścigają. Jak mogę skontaktować się z allegro by mi pomogli? 

oznacz moderatorów
18 ODPOWIEDZI 18

katarzynab1712
#15 Entuzjasta#

klasyczny wałek............ był już na forum taki temat............ będziesz musiała pewnie zwrócić kasę kupującym......... i żeby tylko na tym się skończyło.............

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

Dzień dobry @anitka3112! Przykro mi, ale udostępnianie konta komuś innemu nie jest zgodne z naszym regulaminem, powinnaś rozwiązać problemy kupujących i zwrócić im środki i zgłosić sprawę na policji. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@la_nika ale ona nie udostępniała 😉  Tylko bawiła się w dropshipping i nie wysłali 😄

 

________
Κώστας
oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

Teraz zapłacisz za wszystkie niezrealizowane zamówienia i zgłosisz oszustwo na policję

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@anitka3112 a kasę masz na allegro finanse czy już przelałaś tej osobie ?

________
Κώστας
oznacz moderatorów

anitka3112
#7 Wielbiciel#

Już przelałam tej osobie. I wypisują do mnie ludzie kiedy przyjdzie towar, a nie którzy już zadaja zwrotów. 

oznacz moderatorów

komis-bell
#21 Demiurg#

@anitka3112 Towar nigdy nie przyjdzie więc póki masz te pieniądze to je oddaj kupującym.

oznacz moderatorów

anitka3112
#7 Wielbiciel#

Niestety nie mam już. Wszystko na bieżąco ta osoba wypłaca pieniądze ode mnej

oznacz moderatorów

komis-bell
#21 Demiurg#

@anitka3112 Niestety ale tak czy inaczej będziesz musiała zwrócić te środki bo to Twoja odpowiedzialność. Jeśli nie to allegro odda ze swoich a potem ściągnie je od Ciebie przez komornika 😕

oznacz moderatorów

anitka3112
#7 Wielbiciel#

To teraz nie dobra wiadomość. Mam nadzieję że Policja nie oleje mojej sprawy bo to na dużą sumę jest. I l złapią przestępcę. 

oznacz moderatorów

komis-bell
#21 Demiurg#

@anitka3112 Olać pewnie nie oleje - nie tak bezpośrednio ale szansa, że dojdą do tego kogoś jest raczej minimalna - wszystko jest robione na słupa.

oznacz moderatorów

anitka3112
#7 Wielbiciel#

Skontaktowałam się z firmą pod którą się podszywa. Mam nadzieję że połącza te sprawy 

oznacz moderatorów

anitka3112
#7 Wielbiciel#

I ta firma zgłosiła sprawę do prokuratury

oznacz moderatorów

Danielu0203
#9 Pomysłodawca#

Co sprzedawałaś, że zrobiła się z tego spora suma? 🙂

oznacz moderatorów

anitka3112
#7 Wielbiciel#

Zabawki dzieciece

oznacz moderatorów

Danielu0203
#9 Pomysłodawca#

Powodzenia!

oznacz moderatorów

komis-bell
#21 Demiurg#

@anitka3112 Zwróć kupującym wpłaty za zakupy i zgłoś się na policję zanim to policja zgłosi się do Ciebie.

oznacz moderatorów

anitka3112
#7 Wielbiciel#

Właśnie jadę na policję. Bo już ludzie do mnie wypisują. 

oznacz moderatorów