anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Wystawianie aukcji - zewnętrzna baza danych

michal9500
#7 Wielbiciel#

Cześć. Jestem nowy, i mimo szukając informacji na ten temat na od znalazłem odpowiedzi na moje pytanie. 

A więc : chciałbym zacząć sprzedawać na allegro, akcesoria samochodowe. Mam kilka hurtowni, które mogą mnie zaopatrzyć ale - dostęp do ich cen i katalogu mam poprzez stronę on-line, lub wgrany na kompa program. Wybór jest nieograniczony, niektóre akcesoria są pod konkretny model pojazdu, więc najlepiej było by wystawić jak najwięcej aukcji. 

Rozumiem, że skoro nie są to standardowe hurtownie dropshoppingowe, które da się połączyć i wgrać dane poszczególnych aukcji hurtowo, to czeka mnie ręczne wklepywanie każdej pozycji z oferty hurtowni ? 

Jak mógłbym rozwiązać ten problem, chociaż częściowo ?? 

 

Z góry dziękuję za pomoc ! 🙂 

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

kostas11
#21 Demiurg#

@michal9500 możesz z pliku wystawić https://allegro.pl/pomoc/dla-sprzedajacych/wystawianie-i-edycja-oferty/masowe-wystawianie-ofert-z-pl...

Albo połączyć stronę hurtowni ze sklepem internetowym łatwiej coś znajdziesz kompatybilnego a potem ze sklepu wystawić na allegro 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów

michal9500
#7 Wielbiciel#

Tylko najpierw musiał bym otrzymać taki plik z hurtowni. Wątpię aby mieli coś takiego, lub chcieli udostępnić. Sprzedaż opiera się na zamówieniach online.  

Mógłbyś bardziej rozwinąć kwestię połączenia strony hurtowni ze sklepem internetowym a potem z allegro ? 

Nie chciałbym rozwijać sklepu internetowego, tylko oprzeć swoją sprzedaż na allegro. 

oznacz moderatorów