anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

wysyłam z Allegro czy nadam o przesyłki w jednym punkcie

whitekoyote
#7 Wielbiciel#

chcąc korzystać z opcji wysyłam z allegro czy nadam przesyłki w jednym punkcie czy musze to zrobić w zależności od przewoźnika

 

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

kostas11
#21 Demiurg#

@whitekoyote różnie, czasem są podjazdy ( płatne ) czasem trzeba zanieść ( każdy przewoźnik ma swój punkt nadania )  są przewoźnicy dla których trzeba podpiąć umowę itp. Pamietaj że to narzędzie jest dla kont firma 🙂

Poczytaj w pomocy 

https://allegro.pl/pomoc/dla-sprzedajacych/metody-dostawy/wysylam-z-allegro-narzedzie-do-nadawania-p...

________
Κώστας
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Każdy przewoźnik ma swoje wewnętrzne przepisy i umowy, musisz poczytaj i zdecydować który Ci najbardziej pasuje, oczywiście niektórzy przewoźnicy są narzucani przez Allegro.

oznacz moderatorów

agus38
#12 Orędownik#

 Z reguły latasz jak pies z ogonem, inpost w paczkomacie, Allegro Box w allegromacie, poczta na poczcie, dtp w dtp, Orlen na Orlenie itp.

Jak udostępnisz za dużo możliwości wysyłek, to jak mieszkasz w dużym mieście to spędzisz 4 godziny w korkach żeby to wszystko powysyłać 😋 i nie zarobisz na pailwo.

oznacz moderatorów

agus38
#12 Orędownik#

Acha, ponoć są takie punkty jak Epaka gdzie nadasz prawie wszystko na raz, ale u mnie ich nie ma więc nie podpowiem, co można tam nadawać. To znaczy są takie punkty, ale muszę do nich jechać 4 godziny w korku, więc nie widzę sensu

oznacz moderatorów