anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Wysyłki wielu sztuk, czy jest jakieś ograniczenie w paczkomatach i kurierze Inpost?

MAMY ROZWIĄZANIE!
FabryKa_Klockow
#9 Pomysłodawca#

witam chciałbym ustawić w swoich przedmiotach koszty wysyłek dla wielu sztuk w allegro inpost. Jest jakieś ograniczenie w paczkomatach i kurierze ? W opcji smart są wpisane koszty dla pojedynczej paczki a co w przypadku gdy klient chce kupić 3 sztuki ? Nie chcę żeby płacił 3 x koszt przesyłki. 

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9
LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów
FabryKa_Klockow
#9 Pomysłodawca#

Tak to widziałem ale opcja ta dotyczy zakupu z różnych ofert a chodzi mi o zakup tego samego produktu tylko 2 lub więcej sztuk.

 

Drugie pytanie jest odnośnie odbiorów osobistych.

W zakładce koszty wysyłki mam ustawiony odbiór osobisty oraz godziny odbioru, na aukcji też jest widoczna taka możliwość , ale przy zakupie i zapłacie za przedmiot już nie ma możliwości odbioru osobistego a jedynie najtańszy paczkomat. Od czego to zależy ?

oznacz moderatorów
pulkownik66
#19 Nestor#

@FabryKa_Klockow  musisz tutaj wpisać np 20-30 -50 szt

Screenshot_2020-11-01 Allegro Moje Allegro.png

oznacz moderatorów
FabryKa_Klockow
#9 Pomysłodawca#

Super dzięki za podpowiedź :), mam jeszcze pytanie odnośnie opcji SMART, czy dobrze zrozumiałem że po spełnieniu warunków i otrzymaniu minimum 5 komentarzy od różnych kupujących włączą mi tą opcję w wysyłkach ? Czy będę rok czekał ? bo to nie jest sprecyzowane.

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

No nie tylko te komentarze ale jak spełnisz wszystkie warunki, to tak.

oznacz moderatorów
pulkownik66
#19 Nestor#
oznacz moderatorów
FabryKa_Klockow
#9 Pomysłodawca#

o warunkach wiem pracuje nad tym, chodzi mi o termin minimalny czyli rok aktywności konta ? i po upływie roku jest weryfikacja czy wcześniej ?

oznacz moderatorów
pulkownik66
#19 Nestor#

@FabryKa_Klockow  Nie nie trzeba roku mieć konta. chodzi o to żeby mieć co najmniej 5 pozytywów w ostatnich 12-stu miesiącach.

Dla całkowitej pewności zapytaj tu przez formularz, lub jutro od 8.00 na czacie

https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=6b0fd6c3-e25e-4e61-a1da-ed23df85af7e

oznacz moderatorów
FabryKa_Klockow
#9 Pomysłodawca#

Dzięki, o to mi chodziło.

 

Pozdrawiam 🙂

oznacz moderatorów