anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Wyzwiska allegro lokalnie - gdzie mogę zgłosić kupującego?

dsdfgetet
#1 Nowicjusz#

Witam, co zrobić w takiej sytuacji jak klient próbuje wyłudzić dane do konta w grze. Wiec tak zakupił odmnie konto w grze, lecz wysłał przelew tradycyjny wiec na odbiór pieniędzy trzeba czekać jeden dzień. Wyszczególniłem, że podaje dane po zaksięgowaniu, a nie przed 🙂 logiczne każdy inny użytkownik jak kupował zawsze otrzymywał dane po zaksięgowaniu tak samo jak ja kupowałem tez zawsze po zaksięgowaniu, a nie przed, a na drugi dzień pisze, że anulował przelew w nocy wiec nic innego jak chciał wyłudzić konto i jeszcze wyzywał oraz odnosił się groźbami do życia codziennego co zrobić z takim delikwentem. 

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

xyz96
#21 Demiurg#

To była próba wyłudzenia towaru bez wpłaty, jakich wiele na Allegro Lokalnie. Takiego kupującego możesz zgłosić tu; https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=25977234-0c4d-4e66-9f9c-e1f636189470&subjectId=cf3be393-b...

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@dsdfgetet  No nie jest to fajne ani ładne takie naciąganie, wyzwiska ale to za wiele nie da, bo co zrobi Allegro temu kupującemu?

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@dsdfgetet Jak to co zrobić? Nie wiesz co się robi? Oszustwo/wyłudzenie i groźby karalne podpadają pod konkretne artykuły, więc powinieneś wiedzieć gdzie to zgłosić.

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów