anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zachowanie ocen sprzedaży po przekształceniu konta na firmowe

MAMY ROZWIĄZANIE!
souless
#7 Wielbiciel#

Mam pytanie na które nie znalazłem odpowiedzi, a mianowicie czy po przekształceniu konta zwykłego na firmowe pozostaną wszystkie moje dotychczasowe oceny i allegro smart, który jest aktywny?

oznacz moderatorów
12 ODPOWIEDZI 12
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@souless Tak, zmiana statusu konta nie wpływa na komentarze i wykupiony pakiet Allegro Smart. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

i wykupiony pakiet Allegro Smart. ale to nie jest wykupiony tylko masz na myśli pakiet Smart dla konta sprzedaży?🤔

oznacz moderatorów
souless
#7 Wielbiciel#

Nie wiem jaki mam smart ale teraz przy wystawianiu przedmiotów pojawia się przy cenie w aukcji jeżeli ustawię możliwość zwrotu towaru.

oznacz moderatorów
souless
#7 Wielbiciel#

A smart mam standardowy kupiony głównie do zakupów.

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

To nie jest Smart dla sprzedawców tylko kupujących, dwie rożne rzeczy: https://allegro.pl/pomoc/dla-sprzedajacych/informacje-dla-sprzedajacych

oznacz moderatorów
souless
#7 Wielbiciel#

Czyli skoro teraz na koncie zwykłym mogę wystawić ofertę z opcją smart to po przekształceniu konta na firmowe i dopełnieniu warunków dla konta firmowego np. ( Allegro kurier itp.) będzie to działać? Inne warunki jak ocena sprzedaży, ilość pozytywów jest zachowana, a to podobno zostaje zachowane.

oznacz moderatorów
mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@souless, domyślam się, że mówisz o Allegro Lokalnie. 🙂 Od pewnego czasu obowiązuje tu promocja.

Jeśli masz konto zwykłe i aktywny pakiet Allegro Smart! przysługuje Ci nawet 8 przesyłek z darmową dostawą na Allegro Lokalnie.

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów
souless
#7 Wielbiciel#

Lokalnie to inna bajka. Wystawiam oferty w allegro z opcją smart np. https://allegro.pl/oferta/plyta-glowna-lily-sff-14085-1-dell-vostro-3252-12060977279 z konta zwykłego więc skoro wszystkie parametry jakościowe konta pozostaną po przekształceniu na firmowe wystarczy dodać te dodatkowe dotycząca kont firmowych tzn. nie będzie trzeba od nowa zbierać wymaganej ilości ocen itp.

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Nie ma ocen, komentarzy na AL więc niczego się nie zachowa.

oznacz moderatorów
souless
#7 Wielbiciel#

Co zrobić, aby moje oferty były oznaczone ikoną Allegro Smart!

Warunki dotyczące sprzedaży

  • zdobądź co najmniej 5 unikalnych pozytywnych ocen transakcji (łapek w górę) w ciągu ostatnich 12 miesięcy
  • utrzymuj średnią ocen sprzedaży na poziomie co najmniej 98% (lub status Super Sprzedawcy)

 

To cytat z pomocy Allegro więc oceny są bo sam je dostaję i wystawiam.

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Tak są, ale tylko na zwykłym Allegro, na Allegro Lokalne nie ma systemu komentarzy.

oznacz moderatorów
Client:44052296
#21 Demiurg#

@souless tak jak spełnisz pozostałe wymogi jako firma to nadal będziesz mieś smart w ofertach

oznacz moderatorów