anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zakup kilku produktów a opłata za przesyłkę

Amarte-sklep
#8 Zapaleniec#

Witam bardziej doświadczonych allegrowiczów. Jako laik myślałam, że jeśli klient kupuje u mnie kilka przedmiotów to za przesyłkę płaci raz. Czy takie coś nie działa automatycznie ? Szukam wszędzie dlaczego to nie działa ale jakoś nie mogę znaleźć nic takiego w ustawieniach 😞 Czy to takie trudne czy raczej mam gdzieś na widoku ale przegapiłam ? Pomocy. Pozdrawiam 

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@Amarte-sklep  

Nie działa automatycznie bo cenniki sama ustawiasz. Zaznaczyłaś 1 przedmiot w paczce i do tego płatną kolejną sztukę.

Ustaw taką ilość przedmiotów w paczce jaką możesz w niej zmieścić a kolejną sztukę zrób za 0 zł i będzie ok 😊

https://allegro.pl/moje-allegro/sprzedaz/ustawienia-dostawy

_____________
Kama
oznacz moderatorów

Amarte-sklep
#8 Zapaleniec#

Baaardzo dziękuję 🙂

 

oznacz moderatorów

vonNogay
#16 Inspirator#

https://allegro.pl/moje-allegro/sprzedaz/ustawienia-dostawy

Kliknij w "Sposób obliczania kosztów dostawy" i zaznacz "zapłaci kwotę najdroższej dostawy".

 

oznacz moderatorów

Client:40499553
#1 Nowicjusz#

Dziękuję. Tak mi się właśnie wydawało, że to było w ustawieniach i tak zaznaczałam. Jednak mimo tego, że jest wybrana ta opcja to wczoraj klient zapłacił podwójną cenę przesyłki 😞 

oznacz moderatorów

Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@Client:40499553  

Pisałam wyżej jak masz ustawić cenniki. Nadal masz płatną kolejną sztukę. Jak klient kupi 3 sztuki to naliczy mi potrójne koszty dostawy.

_____________
Kama
oznacz moderatorów

DECO-MASTER
#15 Entuzjasta#

Client:40499553 Jak już poprawisz, zwróć klientowi za błędne naliczoną wysyłkę.

Niemiłe będzie otrzymanie negatywa z tego powodu.

oznacz moderatorów

Amarte-sklep
#8 Zapaleniec#

Już chyba powinno być dobrze 🙂  Klientowi wysłałam dodatkowy prezent w ramach przeprosin. Sam wybrał to zamiast zwrotu kasy. Dziękuję za wszystkie uwagi i rady 🙂 

oznacz moderatorów