anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zawieszona zapłata allegro lokalnie

Nerion3
#1 Nowicjusz#

Dzień dobry,

Wystawiłem klocki na allegro lokalnie. Pani kupiła je w niedzielę 26.11 wieczorem.

Z uwagi na to, że o godzinie 4 w poniedziałek wyjeżdżałem popędziłem przed wyjazdem do paczkomatu.

Nigdy nie nadawałem paczki na allegro lokalnie, ale z pośpiechu nadałem po prostu paczkę z paczkomatu ponosząc koszt tejże paczki mimo, że mam smarta.

Paczka została nadana o 03:18 w poniedziałek 27.11 i we wtorek 28.11 o godzinie 13:37 pani paczkę odebrała i cisza.

Dostałem na maila ponaglenie nadania paczki, a kupujący już się cieszy z nowego nabytku. Kupujący na wiadomości na allegro lokalnie nie reaguje, a ja czekam na pieniądze. 

W aplikacji w sekcji 'zamówienia od kupujących' paczka ma status 'oczekije na nadanie'.

 

Proszę o pomoc.

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

LEW433
#21 Demiurg#

Było na czacie napisać że nadałeś i nr przesyłki, ale rozumiem ze wysłałeś a nie doszło do zapłacenia?

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Nerion3 kupująca zapłaciła za to zamówienie 26.11.2023. Środki są tutaj, aby je wypłacić na swoje konto bankowe, musisz aktywować konto do wypłat. Tutaj instrukcja jak to zrobić. 
Informację jaką otrzymałeś na e-mail, to automatyczna wiadomość, ponieważ widać, że przesyłka nie została nadana, ale masz numer nadanej przesyłki, a kupująca otrzymała zamówienie, więc wszystko się zgadza. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów