anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zawieszono mi konto ze względów bezpieczeństwa na podstawie art. 2.12 Regulaminu Allegro.

J-Mariusz
#7 Wielbiciel#

Dzien dobry, 9 pazdziernika zablokowano mi konto ze wzgledow bezpieczenstwa. Poproszono mnie o skan dowodu + sfinalizowanie transakcji.

 

Zostaly one sfinalizowane, po doreczeniu wszystkich paczek mialem napisac ponownie i otrzymalem odpowiedz:

 

Niestety weryfikacja nie przebiegła pomyślnie. Z naszych danych wynika, że odwieszenie konta wiązałoby się ze zbyt dużym ryzykiem dla bezpieczeństwa przyszłych transakcji.
Na podstawie art. 2.12 Regulaminu Allegro konto pozostanie zawieszone na czas nieokreślony. W oparciu o art. 8.7 Regulaminu Allegro nie wyrażamy również zgody na Pana ponowną rejestrację w Serwisie.

 

Paczki zostaly wyslane 2/3 dni po zakupie, na tym samym adresie syn rowniez prowadzi jdg i sprzedaz na allegro prawie 2 lata, a ja dostalem taka blokade. Co moge z tym zrobic? Kupilem towar za duze pieniadze by sprzedawac go na allegro, mam na wszystko faktury.

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

Client:104371448
#14 Krzewiciel#

Mozesz pozwać Allegro jeśli masz dobre argumenty.

uruchom wlasna strone www ze sklepem, pyknij towar na portalu od slawomira lub na Am. Ewentualnie niech syn pcha na swoim koncie. Ewentualnie sklep stacjonarny.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Tu na forum niestety już niczego nie ugrasz, moderacja nie podejmie tematu.

oznacz moderatorów

AlleMakijaz
#12 Orędownik#

pewnie to elektronika stąd blokada na allegro niestety elektroniką  ciężko handlować 

oznacz moderatorów

J-Mariusz
#7 Wielbiciel#

Tak, to głownie elektronika/podzespoly do komputera. Wszystko kupione w europie

oznacz moderatorów

AlleMakijaz
#12 Orędownik#

no i dlatego

allegro uważa ze elektornika to bardzo ryzkowna sprzedaż pod wzgledem Wypłat POK teraz to sie nazywa Protect i stąd nie chcą abyś sprzedawał bo wg nich wiąze się to z reklamacjami nawet do 2 lat 

wiec tak niestety jest 

to samo jest z telefonami 

oznacz moderatorów