anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zdjęcia obrazujące moje usługi dodatkowe "Zapakuj na prezent"

Toytopia
#7 Wielbiciel#

Witam, jak dodać zdjęcia pokazujące sposób pakowania i zdobienia paczki, jeśli klient wybierze i zapłaci za usługę "Zapakuj na prezent"? Brak możliwości obrazowania usługi najpewniej poskutkuje negatywem, bo klient może się spodziewać innych zdobień, struktury papieru etc. W samej zakładce "Zapakuj na prezent" nie ma możliwości dodania zdjęcia, a jeżeli je dodam do aukcji, mogę klienta wprowadzić w błąd i będzie myślał, że w standardzie proponujemy pakowanie na prezent.

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

Syla270985
#12 Orędownik#

@Toytopia ja dodałam do opisu i do galerii zdjęć. W opisie na końcu dałam "Zapakować na prezent?" dodałam zdjęcie oraz napisałam, że szczegóły znajdują się w zakładce usługi dodatkowe. 

oznacz moderatorów

Toytopia
#7 Wielbiciel#

To chyba jedyne sensowne wyjście. Dzięki.

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Toytopia dziękuje za Twoją sugestię, dotyczącą możliwości dodania zdjęcia do usług dodatkowych! W międzyczasie skonsultowałam czy metoda @Syla270985 jest dla nas okej, otrzymałam odpowiedź, że możesz dodać zdjęcie zapakowanego produktu do opisu i zaznaczyć w opisie, że jest to usługa dodatkowa, za którą kupujący musi dopłacić, więc jest to na teraz najlepsze rozwiązanie 🙂 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów