anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zgłosiłem produkt do mega okazji - 09.11 i chciałbym to wycofać. Co mam zrobić?

MAMY ROZWIĄZANIE!
skleppodlogi_pl
#7 Wielbiciel#

Jak w temacie. Dziękuję za pomoc.

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4
LEW433
#21 Demiurg#

Pewnie nikt nie przewidział że ktoś zechce zrezygnować, zapytaj przez formularz:https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=0b6a5987-d763-4373-9f9e-145bafafc022&subjectId=43c959cd-f...

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@LEW433 w mega okazji nie znalazłem karty ale w innych przewidzieli i za zakończenie walą karę 500 zł 😞

 ”Okazja”, „Rabat ilościowy”, "Outlet" oraz „Smart!okazja” „Hit” oraz „Nowość”„Wyprzedaż”- Partner zobowiązuje się do niedokonywania żadnych modyfikacji treści Oferty (w tym podwyższenia ceny Towaru) promowanej w ramach Strefy Okazji, a także wcześniejszego jej zakończenia bez wcześniejszej zgody Allegro.pl, z zastrzeżeniem możliwości dokonania przez Partnera obniżenia ceny promowanego Towaru w ramach Oferty w Strefie Okazji, bez wcześniejszego informowania o tym Allegro.pl. W przypadku modyfikacji treści Oferty, w szczególności podwyższenia ceny Towaru podczas trwania promocji w Strefie Okazji, bez uzyskania wcześniejszej zgody Allegro.pl, Allegro.pl uprawniona jest do naliczenia Partnerowi kary umownej w wysokości 500 zł za każde, wyżej wskazane naruszenie.

________
Κώστας
oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@skleppodlogi_pl napisz  na adres: strefaokazji_kontakt@allegro.pl 

lub zakończ https://allegro.pl/regulaminy/regulamin-akcji-promocyjnej-mega-okazje-w-strefie-okazji-PDAaME102UP

  1. Allegro.pl zastrzega, że w przypadku zakończenia Oferty zakwalifikowanej do Akcji z powodu:

a. zakończenia czasu trwania Oferty,

b. wyprzedania się dostępnych w Ofercie sztuk Towaru,

c. zakończenia Oferty przez Partnera,

wznowienie Oferty (zakończonej w sposób wskazany w powyżej), po cenie sprzed zakwalifikowania do Akcji (cenie bez obniżki) jest możliwie wyłącznie w momencie ponownego wypełnienia przez Partnera formularza wznowienia Oferty.

________
Κώστας
oznacz moderatorów
skleppodlogi_pl
#7 Wielbiciel#

Dziękuję za pomoc. 🙂 

oznacz moderatorów