anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zmiana ilości sztuk w wystawionych ofertach

SUPVITA
#7 Wielbiciel#

Od jakiegoś czasu , dzieja się dziwne rzeczy w ilościach wystawionych sztuk. Zgłaszałem już wcześniej problem, ale bez odzewu. same zmieniają mi sie sztuki . Np w dniu dzisiejszym miałem na stanie 14 sztuk produktu. Powinno być 16. Spisałem wszystkie zamówienia, sprawdziłem z fakturami. Po 3 godzinach wyjasnień stan sie zmienił na dobry czyli 16. To przykład z 1 oferty produktu. na innych produktach dzieje sie podobnie. Doszło do tego, że co tydzień przeliczam stan na magazynie.  Kontroluję anulacje i zwroty, więc tu nie jest problem.

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@SUPVITA z jakiego narzędzia do wystawiania ofert korzystasz? 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

SUPVITA
#7 Wielbiciel#

Allegro ... 

 

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@SUPVITA poproszę o konkretne przykłady ofert i numer korespondencji, w której zgłaszałeś te problemy. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

SUPVITA
#7 Wielbiciel#

Dzisiejszy przyklad 13848739841 Poprzednie zmiany mialy miejsce na przestrzeni kilku tygodni wstecz : 13827241547, 13827092800, 13827063706

oznacz moderatorów

SUPVITA
#7 Wielbiciel#

Numery korenspodencji sa juz mi zapomniane bo machnolem na to reka ale powtorka mnie rozdraznila.

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@SUPVITA dziękuję, poprosiłam nasz zespół techniczny o sprawdzenie tej sytuacji, więc jak dostanę odpowiedź, wrócę do Ciebie z informacjami, ale będzie to dopiero po weekendzie. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@SUPVITA w którym dokładnie miejscu sprawdzasz stany magazynowe? Prześlij mi proszę zrzuty całego swojego ekranu wraz z widoczną datą i godziną. 

Sprawdziliśmy przykładowo ofertę 13848739841 i nie ma tutaj żadnych nieprawidłowości.  Obecny stan to 13 i zgadza się z informacjami w naszych systemach z Twojej sprzedaży. Nie było żadnych zmian 18.11 w tej ofercie, każda zmiana w stanie magazynowym wynikała ze sprzedaży. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów