anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zmiana konta zwykłego na junior

zakq55
#7 Wielbiciel#

Witam mam to konto od miesiąca i dopiero ogarnąłem że posiadam to konto jak chciałem sprzedać coś, teraz zobaczyłem że mam konto zwykłe a powinienem mieć junior a przesłałem weryfikacje bankową i tak średnio, jest jakiś sposób na zmiane statusu konta?

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@zakq55 A masz więcej niż 18 lat? 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

zakq55
#7 Wielbiciel#

No nie, no mówie że przez przypadek pewnie jak tworzyłem konto to nie zwróciłem uwagi że jest nawet opcja konta dla osoby nie mającej 18 lat a mam 17 teraz

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@zakq55 Jeśli masz 17 lat, to nie założysz innego konta niż właśnie "Junior". Kiedy skończysz 18 lat, konto automatycznie przekształci się w konto "zwykłe". 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

zakq55
#7 Wielbiciel#

No mówie że jakoś się stworzyło xD Dlatego chciałbym to zmienić na junior jak jest taka możliwość a chyba jest

oznacz moderatorów

zakq55
#7 Wielbiciel#

Nie mam pojęcia nawet w jakim momencie tworzyłem to konto bo patrzę że gdzieś w marcu chyba albo kwietniu albo nie wiem kiedy nawet, znaczy no nwm no dobrym dowodem jest to że wysłałem weryfikacje przez przelew banku gdzie są moje dane więc chyba będzie widać że mam 17 lat i jakaś możliwa zmiana na junior jak jest możliwość

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@zakq55 Ok, rozumiem 🙂 Zgłoszę tę sytuację do weryfikacji. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@zakq55 prześlij proszę za pomocą formularza zgłoszenie i podaj swoją datę urodzenia, zostanie zmieniona na Twoim koncie, a gdy skoczysz 18 lat, konto przekształci się z juniora na zwykłe. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów