anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zmiana sposobu dostawy/odbioru po zakupie z punktu widzenia sprzedającego.

MAMY ROZWIĄZANIE!
VWVWV
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry,
mam pytanie w jaki sposób zmienić w zamówieniach sposób odbioru zakupionego towaru. Klient wybrał sposób wysyłki Inpost paczkomat. Wygenerowałem już etykiety i miałem przygotować paczkę ale klient zmienił zdanie na odbiór osobisty. W jaki sposób z punktu widzenia sprzedającego mam zaktualizować tą sprzedaż aby Allegro widziało iż transakcja została w pełni zrealizowana? W tej chwili będzie wyglądało że kupujący towaru nie otrzymał z racji że paczka nigdy nie wyszła i nie wyjdzie, a w rzeczywistości towar został wydany do rąk własnych. Z góry dziękuję za info.

Pozdrawiam

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6
xyz96
#21 Demiurg#

Wyślij pustą paczkę, a klient przy odbiorze osobistym niech Ci pokwituje odbiór towaru 🙂

oznacz moderatorów
VWVWV
#7 Wielbiciel#

Dziękuję za pomysł, myślałem podobnie. Oby klient chciał odebrać 🙂

oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

VWVWV zrób sobie papierowe potwierdzenie odbioru , np wydrukuj potwierdzeni transakcji . Klient przy odbiorze pokwituje odbiór .

oznacz moderatorów
VWVWV
#7 Wielbiciel#

Chyba skorzystam z porady, dziękuję 🙂

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@VWVWV skoro opłacił albo miał smarta, niech odbierze w paczkomacie, wytłumacz że statystyki Ci się popsuja 😄 Jak wydasz będzie widniała jako nie nadana 😞  możesz poprosić o zwrot i niech kupi ponownie z odbiorem osobistym 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów
VWVWV
#7 Wielbiciel#

Napisałem do kupującego że jest taki problem i zaproponowałem przytoczone rozwiązanie z wysyłką pustej paczki. Mam nadzieję że klient będzie bezproblemowy, czekam na odpowiedź 🙂

oznacz moderatorów