anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Znaczny spadek jakości sprzedaży po pierwszej negatywnej ocenie

geometryhustlers
#8 Zapaleniec#

Wczoraj, po roku prowadzenia niewielkiego sklepu na allegro, dostałem pierwszą negatywną ocenę od kupującego. Moją uwagę przykuł fakt, że allegro ukarało mnie odejmując aż 1701 pkt w jakości mojej sprzedaży! Czy to normalne zjawisko i przy kolejnych negatywnych ocenach punktacja podobnie zareaguje? Rozumiem że w związku z zaniżoną punktacją moje produkty nie będą już listowane na górze wyszukiwań?   

1.png2.png3.png

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

LEW433
#21 Demiurg#

Jest to wyliczane ze wzoru i im więcej masz pozytywnych ocen tym mniej jeden negatyw wpływa na jakość.

oznacz moderatorów

sl-aw-ek
#16 Inspirator#

@geometryhustlers nie widzimy załączników. 
Odpowiedzi na Twoje pytania brzmią : 
- Tak 
- Tak 

Z doświadczenia radzę się tym nie przejmować. 

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

i jescze raz -TAK

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@geometryhustlers tak działa system allegro 😞 przez miesiąc będziesz miał taką punktację, straciłeś smarta i pewnie zaraz będzie blokada konta za jakość 😞

________
Κώστας
oznacz moderatorów

geometryhustlers
#8 Zapaleniec#

wow, nie sądziłem że taka jedna niepozorna opinia może pozamiatać małego sprzedawcę na allegro! Dziękuję za informacje, ze straciłem smarta, bo tego nie zauważyłem

oznacz moderatorów

geometryhustlers
#8 Zapaleniec#

poprosiłem kupującego o zmianę tej oceny, na co się zgodził. Po zmianie na kciuk w górę nie wpłynęło to na punktację. Czy zostanie ona skorygowana, tj. czy powróci do poprzedniego poziomu?

oznacz moderatorów

it24_pl
#12 Orędownik#

wróci, ale dopiero jutro.

oznacz moderatorów