anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zwrot towaru na który została wystawiona faktura Vat

skyluk
#7 Wielbiciel#

Witam . Klientka chce dokonać zwrotu towaru na który wystawiłem FV. FV wystawiona na sp.z.o.o. Na aukcji podałem informacje ze od firm zwrotów nie przyjmujemy. Co zrobić w takiej sytuacji?  Czy mam obowiązek przyjęcia takiego zwrotu?

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

LEW433
#21 Demiurg#

Zakup na sp z o o nie musisz przyjować zwrotu, ale pamiętaj że są komentarze dyskusja itd, więc wybierz.

oznacz moderatorów

pinsplash
#21 Demiurg#

@LEW433 wiem że jest późno, ale..... TO BYŁA SP.Z O.O. !!!

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

skyluk
#7 Wielbiciel#

Ok. Czyli nie przyjmując takiego zwrotu nie łamie regulaminu Allegro itp , więc jeśli dostanę negatywa to moderator powinien go anulować gdyż jest bez podstawny....czy tak to nie działa....?

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Nie, komentarza tak łatwo nie usuną bo to może być ocena transakcji. 😁

oznacz moderatorów

pinsplash
#21 Demiurg#

@skyluk Możesz i nic Ci nie grozi. Nie allegro zasłoni się "subiektywną oceną" kupujacego. Moze usunąć jeżeli kupujaca napisze że nie chciałes przyjąć zwrotu od sp. z o.o. ale Kupujaca bedzie mogla wystawić komentarz ponownie pt "Kiepska obsługa" lub w ogóle bez opisu. Niestety tak to działa 😞

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@skyluk nie , to nie tak działa jak myślisz , za swoje decyzje ponosisz konsekwencje , tak , masz prawo w takim przypadku nie przyjąć zwrotu co nie znaczy ,że nie możesz , natomiast klient ma prawo w pełni ocenić Twoje zaangażowanie w rozwiązanie problemu .

oznacz moderatorów

pinsplash
#21 Demiurg#

@skyluk Przyjąć nie musisz. Napisałeś jej że od firm nie ma zwrotów bez podania przyczyny? Ale fakt że negatywa możesz dostać 'za nic".

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów