anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jaki jest adres sprzedawcy do zwrotu indywidualnie?

MAMY ROZWIĄZANIE!
Helena_Troy
#9 Pomysłodawca#

Dobry wieczór, chcę nadać zwrot 1go towaru własną metodą przesyłki ale nie wiem czy znam 100% pewny adres sprzedającego, gdzie / skąd mogę ten adres zwrotu uzyskać? 

oznacz moderatorów
21 ODPOWIEDZI 21
kostas11
#21 Demiurg#

@Helena_Troy 

  1. Przejdź do zakładki Moje zakupy.
  2. Przy wybranym zamówieniu kliknij [szczegóły zakupu].
  3. Pod informacją o zakupionym produkcie znajdziesz różne opcje dodatkowe. Wybierz [zwróć zakup], aby przejść do Formularza zwrotu. W tym miejscu zobaczysz również informację, ile zostało Ci czasu na zwrot produktu.

Jak zgłosisz dostaniesz adres na który odesłać, lub wejdź w zakładkę zwrotu w produkcje tam też będzie adres 🙂 wysyłając samemu bez zgłaszania przez allegro nie zapomnij dołączyć pismo - Odstąpienie !!!

Jak wypełnić Formularz zwrotu
  1. Zaznacz przedmioty, które chcesz zwrócić i wybierz z listy powód zwrotu. Jeśli zwracasz więcej niż jeden produkt z tego samego zamówienia, możesz wybrać osobny powód zwrotu dla każdego produktu.
  2. Sprawdź dane do zwrotu i kliknij [zwracam produkty]. Sprzedający otrzyma wtedy mejla.
  3. Wybierz sposób wysyłki. Jeśli wybierzesz sposób dostarczenia przedmiotu inny niż najtańszy oferowany przez sprzedającego, to zwróci Ci on koszt najtańszej przesyłki. Sprzedawca nie jest zobowiązany do zwrotu poniesionych przez Ciebie dodatkowych kosztów.
  4. Odeślij przedmiot do sprzedawcy. Pamiętaj, że masz obowiązek zrobić to w ciągu 14 dni od daty przesłania formularza zwrotu.

https://allegro.pl/pomoc/dla-kupujacych/zasady-zwrotow-i-reklamacji/jak-zwrocic-zakup-GDeq5VeKRHD#ja...

________
Κώστας
oznacz moderatorów
Helena_Troy
#9 Pomysłodawca#

Ok. to inaczej - załóżmy że chcę to na własny koszt zrobić zwrot - bez korzystania z opcji zwrotu na allegro, gdzie mam zdobyć adres nadawcy? Czy jest takie miejsce skąd ten adres mogę pozyskać?

oznacz moderatorów
Helena_Troy
#9 Pomysłodawca#

Nie ukrywam że osoba zaufana stoi przed paczkomatem i czeka na dane;D - right now

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@Helena_Troy wejdź w zakładkę zwrot na karcie produktu który kupiłeś 😉 tylko pamiętaj o włożeniu pisma - odstąpienie !!!

________
Κώστας
oznacz moderatorów
Helena_Troy
#9 Pomysłodawca#

Zmieniam zdanie to jest dobra odpowiedź! Mam adres, dziękuję.

Czy można zmienić oznaczenie dla odpowiedzi, która jest rozwiązaniem? Bo nie widzę takiej opcji... a przydałaby się.

oznacz moderatorów
Helena_Troy
#9 Pomysłodawca#

Dodam, że ta osoba bardzo mnie lubi i jeszcze poczeka pewnie chwilę... ale musze podać jej adres odbiorcy, którą mogłaby wprowadzić do przesyłki a ja musze wiedzieć jaki to adres, bardzo bd wdzięczna, jestem po wypadku a moje poruszani się jest bardzo organiczne i mogę liczyć tlko na życzliwe mi osoby, lecz muszę da im jakiekolwiek dane by mogły dla mnie zrealizować np. zwykłą wysyłkę....

oznacz moderatorów
komis-bell
#21 Demiurg#

@Helena_Troy Nie oczekujesz chyba, że ktoś z nas tu na forum poda Ci ten adres? 🙂
Adres do zwrotu znajdziesz w mailu potwierdzającym zakup. 

oznacz moderatorów
Helena_Troy
#9 Pomysłodawca#

No i w końcu konkretna odpowiedź, i nie, nie oczekiwałam, że ktoś mi poda adres no bo i skąd, ze szklanej kuli wróżki? Potrzebowałam info gdzie taki adres znajdę (globalna reguła bez magii) i bez klikania w link zwróć na allegro, bo sądziłam że skoro pytam i piszę że to mimo linku zwróć, to będzie zrozumiałe, że zwyczajnie mam powód. Ale po resecie głowy rozumiem też, że są tu osoby o różnym stopniu zaawansowania w klikanie i wcześniej zwyczajnie o tym zapomniałam. Teraz sobie poszukam dokumentu sprzedaży i tam pewnie znajdę adres, w zasadzie to logiczne, dzięki. 

oznacz moderatorów
komis-bell
#21 Demiurg#

@Helena_Troy Pamiętaj tylko, że na dokumencie sprzedaży widnieje adres siedziby firmy a ten nie zawsze pokrywa się z adresem do zwrotów lub do reklamacji 🙂

Dlatego najlepiej zerknąć do maila informującego o zakupie, są w nim załączniki w których znajdziesz informacje o zwrotach oraz adres. 

oznacz moderatorów
Helena_Troy
#9 Pomysłodawca#

To jest najlepsza dla mnie odpowiedź bo zadziałała i mam adres

 

kostas11

#21 Demiurg# 

23-02-2023 21:42

@Helena_Troy wejdź w zakładkę zwrot na karcie produktu który kupiłeś 😉 tylko pamiętaj o włożeniu pisma - odstąpienie !!!

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Adres masz w zakładce "Moje zakupy" klikasz w ofertę przenosi Cię do niej i po prawej stronie masz

LEW433_0-1677186134521.pngw reklamacjach adres.

 

oznacz moderatorów
komis-bell
#21 Demiurg#

@LEW433 Adres do reklamacji może być inny niż adres do zwrotu. 

oznacz moderatorów
Helena_Troy
#9 Pomysłodawca#

Zgadza się, stąd pytanie.

oznacz moderatorów
Helena_Troy
#9 Pomysłodawca#

Gdybym chciała kliknąć w zwrot to nie pytałabym, ale rozumiem, ze widocznie ludzie pytają mimo tej opcji, więc rozjaśniam, uwaga:

spóźniłam się że zwrotem o godzinę i kurde chcę zwrócić własnym somptem!

Teraz potrzebuję wiedzieć skąd pozyskać adres na który ten zwrot wyślę myślałam że jak napiszę że chcę pozyskać adres do zwrotu to nie dostanę instrukcję klikania w link zwróć, mój błąd ale już wyjaśniam - znam guaida klikania w link zwrot, chcę wiedzieć jaki jest adres odbiorcy zwrotu.. znaczy skąd mogę go pozyskać kropka.

Czy więc...ktoś coś?

 

Ps. Możliwie, że teraz ...to już po zawodach, ale na przyszłość ewentualną, z pewnością takie info bardzo się przyda. Więc bd wdzięczna za sensowną odpowiedź / pomoc. Pozdrawiam.

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Jak za późne to nie musi się zgodzić na przyjęcie zwrotu, masz tego świadomość!

oznacz moderatorów
Helena_Troy
#9 Pomysłodawca#
Mam
oznacz moderatorów
Helena_Troy
#9 Pomysłodawca#

No dobrze link przydatny, znam go ale punkt za klarowność w odpowiedzi należy się, tak sądzę.

oznacz moderatorów
excessively-frug
#12 Orędownik#

W mailu potwierdzającym dokonanie zakupu, który otrzymałeś od Allegro, kliknij w link z tytułem oferty, po przejściu do oferty odszukaj zakładki zwrot i skopiuj adres do zwrotów.

 

 

Lepiej zaliczać się do niektórych, niż do wszystkich.
Andrzej Sapkowski, Krew elfów
oznacz moderatorów
Helena_Troy
#9 Pomysłodawca#

Rada nie przyda się, bo pisałam że chcę adres bez klikania w zwróć, znaczy miałam powód, ale tekst w stopce dobry;> można punktować za stopkę? Oby, bo ja punktuję, pozdrawiam.

oznacz moderatorów