anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Kupiłem z allegro smart, zwracam z allegro inpost, jak zapakować towar, skad etykieta

MAMY ROZWIĄZANIE!
dmaruh
#1 Nowicjusz#

Kupiłem z allegro smart, zwracam z allegro inpost, w szczegółach zamówienia dokonałem zwrotu towaru(czy dodatkowo muszę pisać do sprzedającego formularz zwrotu), wygenerował się kod do wysyłki w paczkomacie, jak zapakować towar, skąd wziąć etykietę. Czy kurier przy wyciąganiu paczki generuje ją?

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6
LEW433
#21 Demiurg#

Allegro - zwrot towaru.pngnastępnie,dostajesz kod do otwarcia paczkomatu i nadajesz, tu masz szczegóły sposoby zwrotu z Smartem: https://allegro.pl/pomoc/dla-kupujacych/zwrot-z-allegro-smart/jak-zwrocic-przedmioty-kupione-w-ramac...

oznacz moderatorów
dmaruh
#1 Nowicjusz#

Tylko, że tam nie ma żadnego bottoma z etykietą czy drukuj etykietę, tylko kod do paczkomatu.

 

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@dmaruh Nie potrzeba żadnej etykiety, tylko kod. Niżej piszę Ci dokładnie, jak to wygląda 🙂

oznacz moderatorów
dmaruh
#1 Nowicjusz#

czyli mam zapakować tylko  z kodem pójść do paczkomatu?

 

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

Dokładnie tak 🙂

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@dmaruh Towar pakujesz tak, jak go otrzymałeś lub w jakiekolwiek inny bezpieczny sposób. Nie musisz pisać żadnego innego formularza, ten z Allegro wystarczy. Nie potrzebujesz żadnej etykiety, na paczce wpisujesz kod zwrotu i tym samym kodem otwierasz skrytkę paczkomatu. Nie martw się o kuriera, poradzi sobie na pewno i paczka dotrze do sprzedawcy 🙂

oznacz moderatorów