anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Problem ze sprzedawcą

MAMY ROZWIĄZANIE!
Jeziorrr
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry bardzo chciał bym zgłosić sprawę, która od wielu lat na Allegro mi się nie przytrafiła i sprzedawca może czuć się bezkarnie a mianowicie zakupiłem roletę od pana w opisie aukcji czas na reklamację był 2 lata ochrona kupującego trwa do 180 dni po zakupie i wszczęcie dyskusji. Problem pojawił się rok po zakupie i reportujac to sprzedawcy. Sprzedawca zaproponował zrobienie nowego produktu. Następnie stwierdził że minął już rok i nowej rolety już nie wykona wysyłając sprzedawcy aukcje na której kupowałem i warunki reklamacji, które sam napisał po prostu przestał odpisywać. Po tylu dniach nie jestem w stanie ani założyć dyskusji ani wystawić odpowiedniego komentarza a sprzedawca po prostu mimo licznych komentarzy czuje się bezkarny 

Screenshot_2021-06-23-06-14-06-923_pl.allegro.jpg

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4
LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@Jeziorrr Tak to bywa gdy sprzedawca wie, że minął już czas na Dyskusję, POK i komentarz. Jest jednak inne wyjście, poproś o pomoc w tej sprawie Allegro przez formularz kontaktowy; https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=65a29468-5e40-4672-a8d6-e0a1f77e6d3a&subjectId=5d429015-5... Zadziała podobnie jak Dyskusja, sprzedający otrzyma ponaglenie i szybko zajmie się Twoją reklamacją.

oznacz moderatorów
terazauto
#13 Ambasador#

@Jeziorrr - zakup jako osoba fizyczna, czy firma ?

oznacz moderatorów
Jeziorrr
#7 Wielbiciel#

Zakup jako osoba fizyczna

oznacz moderatorów