anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

SMART - kurier

sweet_angel
#7 Wielbiciel#

Pomóżcie. Mam wykupione allegro Smart a i tak muszę płacic za przesyłkę kurierem przy kwocie powyżej 100 zł. Dlaczego??

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

LEW433
#21 Demiurg#

@sweet_angel Sprawdzaj metody dostawy, wykupienie Smarta nie jest gwarancja, wszystkich dostaw za darmo.

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@sweet_angel Musisz wybierać oferty oznaczone ikoną Smart i sposoby dostawy oznaczone ikoną Smart, inaczej zapłacisz za dostawę. https://allegro.pl/pomoc/dla-kupujacych/korzysci-i-aktywacja-allegro-smart/jak-korzystac-z-allegro-s...

Jeśli Smart nie spełnia Twoich oczekiwań, możesz z nie go zrezygnować, Allegro odda Ci pieniądze;

https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=1bba437d-af0e-404b-8a02-11af54caa0e5

oznacz moderatorów

Papuzka_gda
#7 Wielbiciel#

Miałam dziś podobna sytuację. Mam aktywnego smarta, sprzedawca honoruje smarta powyżej 100zl z wysyłka kurierem (nie ma innej opcji wysyłki, chyba że odbiór osobisty). Mam w koszyku dwa produkty od tego sprzedawcy na kwotę 150zl...a przy chęci płatności nalicza mi opłatę za kuriera 14zl. I nigdzie nie mogę się doczytać czemu. Wysłałam do sprzedawcy zapytanie i ciekawe co odpisze jutro.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@Papuzka_gda Czytać, towar musi mieć ikonkę Smart, sprzedawca udostępnia wysyłkę z Smartem, ważne jest także metoda wysyłki. Nie wszystko można zakupić i dostarczyć po wykupieniu Smarta za darmo.

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@Papuzka_gda Oba produkty muszą być oznaczone Smart, musisz wybrać kuriera oznaczonego Smart. Zobacz w cenniku dostaw sprzedawcy, czy nie ograniczył ilości w paczce do 1 sztuki. Sprawdzisz to klikając na górze "sprawdź koszty dostawy dla wielu sztuk".

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@sweet_angel @Papuzka_gda musicie mieć znaczek smart przy kurierze 🙂 To że Wy macie wykupione nie oznacza że sprzedawca udostępnia to każdej metody wysyłki 😞

dddffg.jpg

________
Κώστας
oznacz moderatorów

Papuzka_gda
#7 Wielbiciel#

Dziękuję Wam... faktycznie, druga rzecz nie ma smarta...nie zwróciłam uwagi. 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@Papuzka_gda Tak wszyscy pisali.😁

oznacz moderatorów