anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Smart na start

zbycholl
#8 Zapaleniec#

Przy próbie aktywacji Allegro Smart na start pojawia się komunikat że usługa jest już powiązana z innym kontem a tymczasem nie jest. Jak to więc aktywować?

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

xyz96
#21 Demiurg#

@zbycholl Jeśli usługa jest powiązana z innym Twoim kontem Allegro, nie aktywujesz jej na drugim koncie. 

Jeżeli uważasz, że nie jest powiązana, wyjaśnij to tu; https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=bec2390b-f00a-428f-9200-26bb831738fb

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@zbycholl Sprawdzimy sytuację na Twoim koncie i wrócę do Ciebie z informacją, gdy tylko otrzymam więcej szczegółów. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@zbycholl Dostałam potwierdzenie, że wskazany przez Ciebie numer był już używany przy zakupach z dostawą z aktywnym pakietem Allegro Smart, dlatego nie możesz już skorzystać z programu Smart na Start. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

zbycholl
#8 Zapaleniec#

Ponieważ nie mogłem aktywować Smart na start, zaproszono mnie do rodziny przez osobę, której udało się aktywować Smart na start i w ten sposób zjadłem tej osobie jedną darmową przesyłkę z pięciu. Następnie odłączyłem się od rodziny aby zobaczyć czy może już mi się uda to aktywować, ale nie udało się. Czyli defacto zostałem przez błąd systemu pozbawiony możliwości uruchomienia tej usługi.

oznacz moderatorów