anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Smart z kuponu Mastercard

mpol76
#2 Obserwator#

Chciałem na starych zasadach przedłużyć Smart, dlatego w ostatnim dniu przed zmianami tj. 20.11.2022 wykupiłem za punkty w promocji bankowej "MASTARCARD" dwa kody do allegro smart. Po wpisaniu pierwszego kodu wyskoczył mi komunikat: "W tej promocji nie możesz wykorzystać więcej kodów". Korzystałem już wcześniej z takich kodów, czy jest jakiś limit kodów które może wykorzystać jeden użytkownik, o którym nie wiedziałem?

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@mpol76 Cześć. Subskrypcja Smart! na koncie może być aktywna maksymalnie 1 rok i 15 dni, zatem nie możesz "podwójnie" przedłużyć usługi. Kolejny kod możesz wprowadzić najwcześniej 15 dni przed datą obowiązywania pierwszego Smarta.

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

mpol76
#2 Obserwator#

Cześć, Smart kończy mi się w kwietniu 2023 także chyba powinienem mieć możliwość przedłużenia?

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@mpol76 Taką możliwość będziesz miał dopiero 15 dni przed terminem w kwietniu. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

mpol76
#2 Obserwator#

Czyli jeżeli kody mam aktywne do grudnia, to nie będę miał możliwości ich wykorzystać?

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@mpol76   W takim razie możesz również napisać do nas tutaj i złożyć reklamację na kupon. Generalnie, jeśli jest to kupon z kampanii Bezcenne Chwile, to ważność kodów w tej kampanii została przedłużona do 30.09.2023 r.

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

mpol76
#2 Obserwator#

thx 🙂

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@mpol76 podeślij mi regulamin to przeczytam za Ciebie 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów

mpol76
#2 Obserwator#

kotas11  😉

oznacz moderatorów