anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Wygenerowałam kod zwrotu zakupu dywanu przez pocztę polską. Towaru nie przyjęto bo przekracza gabar.

Client:34951530
#8 Zapaleniec#

Nie przyjęto mi zwrotu dywanu na Poczcie z powodu gabarytów choć Allegro wygenerowało etykietę. Proszę o pomoc i wygenerowanie kodu zwrotu przez DPD. Tak otrzymałam przesyłkę. 

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

mdrogeria
#21 Demiurg#

Client:34951530 złóż w kostkę 

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@Client:34951530 Teraz zapytaj Allegro tu; https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=a09c2d7f-ef5c-4001-847a-cbe75830e40e jak masz odesłać ten towar w ramach bezpłatnego zwrotu Smart i wklej tu odpowiedź. Najszybszy jest czat. Kupując Smart masz prawo do bezpłatnego zwrotu - wynika to z regulaminu. Pisz do Allegro, niech Ci udostępnią bezpłatny zwrot lub niech pokryją koszty zwrotu inną metodą odesłania.

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Client:34951530 widzę, że do nas napisałaś i moja koleżanka wszystko wyjaśniła. Zamówimy kuriera, który odbierze przesyłkę i przekaże ją sprzedającemu. W odpowiedzi na e-mail podaj proszę wymiary paczki (ABC) i sposób jej zapakowania, orientacyjna waga paczki, adres do odbioru przesyłki, telefon kontaktowy dla kuriera, adres Sprzedającego, dzień i godziny, w których kurier może przyjechać. Gdy tylko otrzymamy te informacje, zamówimy kuriera 🙂  

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów