anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zamówienie z allegro smart w okresie wypowiedzenia, a koszt dostawy

Grabarz1209
#7 Wielbiciel#

Cześć. Aktualnie od wczoraj mój smart ma status nieopłacony. Nie chcę go opłacać, żeby przedłużyć termin trwania kolejnego roku o 15 dni, więc jak doczytałem to jestem na okresie wypowiedzenia. Mimo to nadal mogę składać zamówienia z darmową dostawą. Zastanawia mnie, czy po wypowiedzeniu usługi, allegro może obciążyć mnie kosztami dostawy za zamówienia złożone podczas okresu wypowiedzenia? W regulaminie usługi allegro smart nie ma żadnej wzmianki na ten temat, ale może jest to zawarte w innym regulaminie, albo jakimś załączniku? Albo z własnego doświadczenia może się ktoś wypowiedzieć w tym temacie, byłbym bardzo wdzięczny 🙂

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

LEW433
#21 Demiurg#

Zakupy robisz w ofertach ze Smartem i nie ma znaczenia czy jesteś na wypowiedzeniu czy nie, tego sprzedajacy nie widzi. Masz ofertę ze Smartem wybierasz metodę dostawy spełniasz warunki Smarta więc kupujesz i tyle, okres wypowiedzenia to 14dni.

oznacz moderatorów

br.
#21 Demiurg#

Zakup jest możliwy w smarcie natomiast ze zwrotem może być problem. Jeśli nie załapiesz się ze zwrotem w terminie gdy jeszcze smart działa może okazać się że za zwrot zapłacisz.

Ja tak się domyślam że ideą  tego okresu "wypowiedzenia"  było umożliwienie bezpłatnego zwrotu użytkownikom którzy kupili ze smartem więc mają jeszcze 14 dni ważności smarta na ewentualny zwrot.

oznacz moderatorów