anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zwrot 4 szt opon

Mala2747
#7 Wielbiciel#

Witam zakupiłam komplet opon, które niestety muszę zwrócić.  Zwrot kurier dpd (zwrot zabrany ode mnie z domu). Jak mam uzupełnić formularz dotyczący wymiarów paczki? Wpisać gabaryty jednej czy wszystkich opon? I co z etykietami jeśli przy dostawie opony miały osobne nr. A wygenerować mogę tylko jedną?

Proszę o pomoc i ewentualne instrukcje krok po kroku co robić od momentu zgłoszenia zwrotu. 

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

LEW433
#21 Demiurg#

@Mala2747 W zakładce zwroty masz możliwość wygenerowania więcej etykiet, ale jak nie możesz i masz darmowy zwrot ze Smartem to poproś o pomoc:https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=a09c2d7f-ef5c-4001-847a-cbe75830e40e

https://allegro.pl/pomoc/dla-kupujacych/zwrot-z-allegro-smart/jak-zwrocic-przedmioty-kupione-w-ramac...

oznacz moderatorów

Mala2747
#7 Wielbiciel#

Dziękuję, a co z formularzem gabarytu paczki? Opisać jedną sztukę? Nie mam (chyba) darmowego zwrotu ponieważ wyskakuje mi cena 19,90. Czyli zapłacę 19,90x4?

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@Mala2747 Jak był ze Smartem zakup to zwrot musi byc darmowy!

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

Tak darmowa 1 etykieta w ramach smarta i trzeba prosić support o kolejne

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@Mala2747 jak przyszły jako 4 oddzielne bo tak zezwala DPD to tak zwróć, jak nie masz dostępnych 4 etykiet to napisz do allegro podeślą po nie kuriera i dadzą Ci etykiety  🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Mala2747 zamówienie było w ramach Smart! więc zwrot przy metodzie DPD również będzie darmowy i powinnaś móc wygenerować 4 bezpłatne etykiety z poziomu Allegro. 
Widzę, że nie wybrałaś jeszcze sposobu wysyłki, poprosiłam o przesłanie do Ciebie tych etykiet, więc poczekaj proszę na wiadomość e-mail od nas 🙂 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów