anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zwrot

Client:47751919
#1 Nowicjusz#

Paczka została zwrócona automatycznie po nieodebraniu jej . Miała przyjść w piątek a była w sobotę. W sobotę rano wyjechałam na obóz i sorry . Piszę z nimi a nie chcą zwrócić pieniędzy 

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

Monika__L
#16 Inspirator#

i słusznie. masz ją odebrac chyba że odstąpisz od zakupu.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@Client:47751919 To nie jest tak automatycznie, musisz kliknąć zwrot, odstąpić od umowy zakupu, tu: https://allegro.pl/moje-allegro/zakupy/kupione zakup ze Smartem a więc zwrot darmowy i wówczas sprzedający musi zwrócić Ci śrdoki.

oznacz moderatorów

ayo80
Moderatorka
Moderatorka

@Client:47751919 tak jak pisze @LEW433 - aby odstąpić od umowy trzeba dopełnić formalności. Podsyłam również pomocny artykuł w nasze Pomocy, jak to zrobić. Udanych wakacji 🙂

   Paula
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

komis-bell
#21 Demiurg#

Nieodebranie przesyłki nie jest równoznaczne z odstąpieniem od umowy. 
Dopóki nie złożysz oświadczenia o odstąpieniu od umowy towar cały czas jest Twoją własnością a sprzedający nie ma obowiązku niczego Ci zwracać. 

Ponadto - pamiętaj, że podawany na allegro czas dostawy jest jedynie przewidywany a nie gwarantowany. 

oznacz moderatorów

-Sainkho-
#14 Krzewiciel#

@Client:47751919 Dopóki nie zgłosisz odstąpienia od umowy, w świetle prawa towar należy do Ciebie i ciąży na Tobie obowiązek jego odebrania.

Z chwilą odstąpienia od umowy właścicielem towaru stanie się ponownie sprzedający, a Twój obowiązek odbioru towaru wygaśnie. Sprzedający będzie musiał zwrócić Ci płatność w ciągu 14 dni.

Zgłoś odstąpienie jak najszybciej.

oznacz moderatorów