anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Allegro Paczkomaty problem ze Smart

ekowolt_pl
#8 Zapaleniec#

Mam problem z usługą smart od wczoraj. Mam konto super sprzedawcy, cenniki dostaw miałem cały czas skonfigurowane z opcją Allegro Paczkomaty Inpost z ceną 8.99. Jednak od wczoraj ani paczkomaty ani Allegro kurier inpost nie wyświetla mi się na ofertach z informacją Smart. W efekcie klienci nie mogą zamówić towaru z darmową wysyłką.

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

konto zamknięte
Nie dotyczy

@ekowolt_pl sprawdź w ustawieniach dostaw czy tam na pewno masz ustawione Allegro Paczkomaty Inpost, bo jeżeli są tylko Paczkomaty Inpost to smart ich już nie obejmuje 🙂

https://allegro.pl/pomoc/aktualnosci/wprowadzilismy-zmiany-zapowiedziane-na-4-stycznia-jnWOValB3tn

oznacz moderatorów

ekowolt_pl
#8 Zapaleniec#

Mam tak ustawione dostawy:

ekowolt_pl_0-1609888033826.png

 

I poniżej dodatkowo kilka opcji kurierskich już poza smartem. Ale poniżej w opcji Paczkomatów już nie mam wybranych.

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@ekowolt_pl nie widać zdjęcia, moderacja musi zatwierdzić. Do poprzedniego wpisu wkleiłam jeszcze link, tam są wszystkie zmiany.

oznacz moderatorów

ekowolt_pl
#8 Zapaleniec#

ok, więc w pierwszej sekcji Oferta specjalna Allegro - Inpost mam wybrane:

Allegro Paczkomaty InPost - opłata z góry 8,99 zł, pobrania nie ustawiam

Allegro Kurier24 InPost - opłata z góry 13,40 zł, pobrania nie ustawiam

oznacz moderatorów

ekowolt_pl
#8 Zapaleniec#

Pomoc Allegro to jakaś pomyłka, 3 osoby mi odpisują to samo, żadna z tych osób nie potrafi czytać i sprawdzić od strony backendu że mam wszystko ustawione a pomimo to źle działa.

oznacz moderatorów