anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego nie wszystkie oferty są w SMART

CypisOfficial
#10 Popularyzator#

Witam, tak jak w temacie.  Wybrałem kilka metod dostaw, a jedynie Paczkomat InPost został objęty SMARTEM, co z resztą? W zdjęciu niżej zrobiłem screena jak wygląda moja metoda dostaw (proszę moderatora o zatwierdzenia zdjęcia, może będzie łatwiej rozwikłać problem.)

wewx.jpg

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9

Werkomik
#7 Wielbiciel#

Dostawa niektórymi firmami kurierskimi, kolporterami i żabkami, Orlen  również podlega pod smarta. Może to zależy od firmy i jaka została z nią podpisana umowa? Albo od sprzedającego jak to ustawił?

 

 

oznacz moderatorów

CypisOfficial
#10 Popularyzator#

Tak, jak pisałem coś jest nie tak, bo patrzyłem u innych sprzedawców i mają te same dostawy za 0zł w ramach SMART, a mi łapie tylko Inpost na SMART'a. 

Moderator musi zaakceptować zdjęcie, może to więcej wyjaśni.

oznacz moderatorów

Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@CypisOfficial 

Inni sprzedawcy zapewne mają konta firma, a Ty nie.

_____________
Kama
oznacz moderatorów

ares_
#14 Krzewiciel#
oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

@CypisOfficial w cenniku zaznaczyłeś oferty z przedrostkiem allegro? Ale może to mieć tez związek ze statusem konta jak pisze @Kaliope_Brzeg 

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@CypisOfficial Cześć. 🙂 Masz konto zwykłe więc w w zakładce Ustawienia dostawy zdefiniuj proszę prawidłowy przedział cenowy dla metod dostawy, z których korzystasz, czyli:

ORLEN Paczka
od 0,00 zł do 6,70 zł
UPS Odbiór w Punkcie
od 0,00 zł do 7,99 zł

 

Tutaj znajdziesz więcej informacji na temat metod dostawy dla kont zwykłych: https://allegro.pl/pomoc/dla-sprzedajacych/informacje-dla-sprzedajacych/jak-zdefiniowac-cennik-dosta... 

Daj znać, czy się udało 🙂 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

CypisOfficial
#10 Popularyzator#

Drugi link, który podałaś nie działa. Co do tematu, udało mi się w połowie, jeszcze nie mogę zmienić "Kurierowi DPD" , "Żabka, Lewiatan... itp".

Mimo, że ceny są zmienione na prawidłowe. Tutaj screen jak to wygląda:xz.png

oznacz moderatorów

darek_2055
#11 Animator#

drugi link działa bez problemu, spróbuj za pomocą tego

link 

masz konto zwykłe czy firmowe? Od tego zacznijmy. Jak zwykłe to paczkomaty i orlen będą w smart, reszta nie. Poczytaj

 

oznacz moderatorów

CypisOfficial
#10 Popularyzator#

Widziałem już ten link, więc zmieniłem ceny według niego. 

Konto mam zwykłe, więc chyba to jest powodem.

oznacz moderatorów