anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Ikona SMART pomimo, że aukcja nie spełnia nowych warunków?

gielda_kontaktsa
#7 Wielbiciel#

Po informacji, że pod koniec Sierpnia trzeba będzie spełniać nowe warunki aby aukcje pozostały nadal z oznaczeniem SMART wprowadziłem dodatkowych dostawców, łącznie z Allegro One. Okazało się, że termin przesunięto na 10 Października. Rozumiem, ale jednak po tym terminie zwróciłem uwagę, że i tak sprzedawcy którzy nie spełniają nowych warunków mają oznaczenia na aukcjach jako SMART. Nie widziałbym w tym tak dużego problemu, gdyby nie fakt, że ja wprowadziłem można powiedzieć "pod przymusem" nowe sposoby kurierskie z którymi są problemy. Np Allegro One i UPS przyjeżdża ( czasem o 9-tej, innym razem wcale) do mnie z innego miasta oddalonego ok 60km. Klienci dzwonią z pretensjami, punkty spadają a inni i tak mają oznaczenie SMART i nie muszą "boksować się" z klientami tłumacząc, że paczka już dawno jest spakowana i tylko czeka na odbiór przez kuriera. Odłączyłbym znowu nowo dodane dostawy, ale mam ok 120 cenników dostaw i jest to bardzo pracochłonne.

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

mdrogeria
#21 Demiurg#

eeee...tam .... cicho być 😁

oznacz moderatorów

AnnaG-Antyki
#17 Koryfeusz#

Coś chyba pisali o stopniowym wyłączaniu tego. A termin chyba był potem na 1 listopada. Ale głowy nie dam....

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Znajdą ich nie pominą.😎

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@gielda_kontaktsa po pierwsze allegro się cyka, więc pod przykrywką stopniowego wygaszania na razie zostawiają bo im głupio po raz kolejny przekładać 🙂 Po drugie np. w spożywce na 2 mln ofert 1 mln ma tylko udostępnione One box, jak stracą smarta to wkurzą kupujących co wykupili Smarka a nie mają gdzie kupować z dostawą za 0 zł 🙂

Więc możesz śmiało se wyłączyć te problematyczną dostawę 🙂

A po trzecie jest myk o którym głośno nie mówią https://allegro.pl/dla-sprzedajacych/przedluzamy-promocje-jakosc-sprzedazy-nowe-warunki-allegro-smar...

________
Κώστας
oznacz moderatorów