anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

jak podnieść cenę kuriera UPS?

MAMY ROZWIĄZANIE!
Hadwao_net
#9 Pomysłodawca#

Jak mogę podnieść cenę dla kupującego dla kuriera UPS smart. Mam doliczaną codzienne kwotę 5 zł za podjazd kuriera dla wszystkich kont na allegro choć i tak podjazd jest w to samo miejsce. Nie mam zamiaru dopłacać takich kwot, niech klient dopłaca za kuriera skoro nie chce wykupić sobie smarta i skorzystać z tańszego inpostu.

oznacz moderatorów
18 ODPOWIEDZI 18
mdrogeria
#21 Demiurg#

@Hadwao_net w cenniku dostaw , ale jak podniesiesz oferta nie będzie miała ikony ,, smart ,,

oznacz moderatorów
Hadwao_net
#9 Pomysłodawca#

ale tylko dla kuriera UPS nie będzie smart czy stracę smart dla wszystkich ofert nawet inpost paczkomaty?

oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

@Hadwao_net tak , masz konto ,, firma ,, i musisz mieć w ofercie kuriera ,, smart ,,

oznacz moderatorów
serwis-texas
#19 Nestor#
oznacz moderatorów
Hadwao_net
#9 Pomysłodawca#

czyli generalnie muszę podnieść cenę produktu albo kwotę 5 zł za podjazd kuriera brać na siebie.

oznacz moderatorów
serwis-texas
#19 Nestor#

@Hadwao_net 

Chcesz podnieść cenę darmowej usługi? To znaczy że jak klient kupi kuriera SMART (wysyłka gratis) to u Ciebie będzie musiał zapłacić 5 zł?

oznacz moderatorów
Hadwao_net
#9 Pomysłodawca#

kurier UPS smart jest darmowy?

oznacz moderatorów
serwis-texas
#19 Nestor#

@Hadwao_net  dla klienta tak. No chyba na tym polega ta usługa. Smart (wysyłka gratis).

oznacz moderatorów
Hadwao_net
#9 Pomysłodawca#

możesz mi pokazać przykład że klient w smarcie wybierając kuriera UPS nic nie płaci. Tak na pewno jest w inpost paczkomaty a nie w UPS

oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

@Hadwao_net nie płaci tak jak w przypadku innych kurierek w ramach smart .... poczytaj sobie zasady oraz regulamin smarta .

oznacz moderatorów
Hadwao_net
#9 Pomysłodawca#

tak, trochę pomieszało mi się już z tego zdenerwowania że od 1 listopada UPS nalicza mi opłaty dodatkowe za podjazd kuriera. Za każdą paczkę po 5 zł wiec się trochę tego nazbierało  w ciągu tygodnia:(

oznacz moderatorów
Hadwao_net
#9 Pomysłodawca#

czy można ustawić przez allegro  stałe zlecenie odbioru dla UPS?

oznacz moderatorów
serwis-texas
#19 Nestor#

@Hadwao_net 

Nie mam doświadczenia z UPS. Nie używamy.

Czytaj, proszę

https://allegro.pl/dla-sprzedajacych/allegro-kurier-ups-informacje-dla-sprzedajacych-GRg8VxVddf7

Masz tam wszystko opisane o podjeździe.

oznacz moderatorów
Hadwao_net
#9 Pomysłodawca#

dziękuję serdecznie  🙂

oznacz moderatorów
serwis-texas
#19 Nestor#

@Hadwao_net 

Powodzenia

oznacz moderatorów
Hadwao_net
#9 Pomysłodawca#

ok przepraszam, pomyliłem wysyłki bez smarta

oznacz moderatorów
SKiL-PC
#10 Popularyzator#

Witam serdecznie, musisz napisać do UPS, że chcesz wysyłać z Allegro i wtedy masz darmowy podjazd, ale musisz nadać 3 paczki w tygodniu. Ja też miałem 4,92 dopłaty co chwile zanim się zorientowałem.

oznacz moderatorów
Hadwao_net
#9 Pomysłodawca#

dzięki serdeczne za odpowiedź

oznacz moderatorów