anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Pakiet Inpost, a Allegro Smart

MAMY ROZWIĄZANIE!
dzidziaglow
#8 Zapaleniec#

Chciałabym się dowiedzieć, czy aby sprzedawać SMART (chodzi tutaj głównie o paczkomaty) Musze mieć podpisaną umowę z InPostem? Mam wykupiony pakiet za 150 zł w InPost ale jak sprzedaję teraz paczkomatem z opcją Smart, nie ponoszę kosztów, czyli płacę co miesiąc 150 zł bez celu.

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8
xyz96
#21 Demiurg#

Umowę musisz mieć tylko wtedy, gdy udostępniasz wysyłkę za pobraniem; https://allegro.pl/pomoc/dla-sprzedajacych/metody-dostawy/wysylam-z-allegro-narzedzie-do-nadawania-p...

oznacz moderatorów
Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@dzidziaglow  

W managerze inpostu doładowujesz tyle ile potrzebujesz. Nie ma tam żadnych pakietów.

_____________
Kama
oznacz moderatorów
dzidziaglow
#8 Zapaleniec#

Mam podpisaną umowę z InPost tzw. usługa abonamentowa. Wczoraj przyszedł mi rachunek na prawie 400 zł i mam takie pozycje na fakturze jak na zdjęciu. Jak oferowano mi pakiet, to myślałam, że jeśli np: wyślę paczek za 100 zł w danym miesiącu i tak będę musiała zapłacić 150 zł bo mam taki abonament, a jeśli wyślę przesyłek za 200 zł to będę musiała zapłacić 150 zł plus 50 zł nadwyżki. A wychodzi na to płacę 150 zł za pozycję na fakturze plus wszystko co wysyłam. Więc doradźcie, czy nie lepiej zrezygnować z umowy? Mam też menagera paczek i tam nadaję wszystkie wysyłki, ale co teraz z tą umową?Bez tytułu.jpg

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@dzidziaglow przecież w abonamencie masz do wysłania 15 - 20 ( nie wiem ile masz według umowy bo ja mam większy pakiet )  paczek kurierskich jak ich nie wyślesz to jesteś w plecy 150 zł z tego co widzę masz wykorzystany pakiet i nadałeś ponad to czyli pierwsza pozycja 97,66 zł, 2 pozycja to paczkomaty poza smartem a 3 pozycja to abonament z pakietem przesyłek kurierskich 😄

Jak nie planujesz wysyłać kurierów inpost to lepiej bez umowy też nadasz paczkomaty doładowując menadżera przedpłatą 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów
dzidziaglow
#8 Zapaleniec#

Demiurg# Dziękuję, już skontaktowałam się z z InPost, pomyłka w fakturze, nie miałam wykorzystanego pakietu, a doliczyli mi dodatkowe koszty kuriera, będzie korekta. Dziękuję wszystkim za rozwiązanie sprawy 😉 

 

oznacz moderatorów
Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@dzidziaglow 

Jeśli nadajesz wszystkie przez managera to ta umowa tak naprawdę nie jest Ci potrzebna. Ja od lat korzystam z Inpostu bez umowy, fakturę za doładowania dostaję bez problemu.

Umowę zapewne można wypowiedzieć 😊

_____________
Kama
oznacz moderatorów
dzidziaglow
#8 Zapaleniec#

Niestety dopiero po 24 miesiącach, chyba, że zamknę działalność 😞 Dziękuję za poradę 😉 

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@dzidziaglow a oki to jesteś w plecy o abonament  🙂   to może udostępnij w aukcjach kuriera co by z tego korzystać, pamiętaj że teraz masz darmowy podjazd bez względu ile masz paczek, bez umowy będą Cię kroić jak będziesz miał mniej niż 5 szt 😞

________
Κώστας
oznacz moderatorów