anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Problem ze smartem

profishing11
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry. Dzisiaj miałam rozmowę z waszym konsultantem który pokierował mnie jak utrzymać smarta w Allegro przy sprzedaży lecz wyłączył się on całkiem. Pani nie jest w stanie pomoc mi przez telefon bo nie ma dostępu do mojego konta. Problem pojawia się tez w miejscu cenniki ze względu ze zajmuje się branża wędkarska posiadam na sprzedać wędki które nie mieszczą się w paczkomaty i dlatego zrobiłam dwa cenniki. Na jednym z nich był smart natomiast na drugim cenniku w ogóle go nie było. Co mogę zrobić by oba cenniki działały na smaruje i oczywiście jak go ponownie załączyć bo teraz nie ma smarta na żadnym cenniku. Licze na szybkie rozwiązanie mojego problemu. Pozdrawiam i czekam na kontakt. Daria 

oznacz moderatorów
1 ODPOWIEDŹ 1

kostas11
#21 Demiurg#

@profishing11 jak masz produkty nie mieszczące się do paczkomatów, musisz zostawić dwóch kurierów, a usunąć wszystkie punkty i automaty !!! będziesz smart a w mniejszych musisz dać trzy punkty i dwóch kurierów ( teraz masz jedne punkt i jednego kuriera )

Ps. teraz zauważyłem smarta nie będziesz miał bo masz polecenia poniżej 98 % !!! 😞

________
Κώστας
oznacz moderatorów