anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

problem ze zwrotem SMART

znaczek
#10 Popularyzator#

Smart to bardzo dobre rozwiązanie, zwiększyło sprzedaż, ale również zwiększyło problemy ze zwrotami. Pół biedy, jeżeli kupujący kupuje np. trzy pary butów (do przymiarki) i dwie z nich zwraca. Jednak z naszego doświadczenia coraz częściej kupujący - swoją drogą tak bardzo hołubieni przez serwis opanowali nowy sposób korzystania z tej opcji. Rekordzista na naszej aukcji kupił przedmiot który potrzebował za około 4,00 PLN, dobił zakupy do 40,00 a nawet do 50,00 PLN a następnie zwrócił wszystko pozostawiając tylko tą rzecz, która kosztowała 4,00 PLN. Może trzeba wprowadzić zasadę.

Odstępujesz od umowy, zakupy które pozostawiłeś mają niższą cenę, jak ta obowiązująca przy Smarcie ponosisz koszty przesyłki.

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

pinsplash
#21 Demiurg#

@znaczek Nie rozumiem dlaczego uważasz że to rozwiązanie powinno być wprowadzone? Jest ono logiczne i chroniłoby sprzedawców przed stratami. To powód dla którego Allegro go nie wprowadzi ( były tu już wątki o tym).

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@znaczek Zakup ze Smartem pozwala na takie rozwiązanie, więc coraz więcej osób korzysta z tego, z pewnością nie zmieni tego twój pogląd(zresztą nie nowy), możesz zgłosić jako "Zgłoś swój pomysł".

oznacz moderatorów

vonNogay
#16 Inspirator#

"Odstępujesz od umowy, zakupy które pozostawiłeś mają niższą cenę, jak ta obowiązująca przy Smarcie ponosisz koszty przesyłki."

..i allegro nalicza sprzedającemu prowizję od towaru za 4 zł i kosztów przesyłki - jakieś 2 zł.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@vonNogay I wszyscy są zadowoleni...najbardziej Allegro.😆

oznacz moderatorów