anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

SMART u nowego sprzedawcy

Secretproject
#7 Wielbiciel#

Witam,

 

jestem nowym sprzedawcą na Allegro. Od momentu założenia konta na serwisie (lipiec br.) Allegro zachęcało do zakupu SMARTa, co zostało poczynione.

Sprzedaż mojego sklepu na allegro póki co jest niska i przez to że nie posiadam 5 komentarzy- SMART nie pokazuje się kupującym, A JEGO TERMIN WAŻNOŚCI UPŁYWA.

Dlaczego Allegro 'zezwala' na wykupienie SMARTa kontom, które de facto nie mogą z niego korzystać?

Czy i w jaki sposób można ubiegać się o zwrot i anulację tejże usługi?

 

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

xyz96
#21 Demiurg#

@Secretproject Zakup Smarta nie ma nic wspólnego ze sprzedażą w opcji Smart. Nie musisz kupować Smarta, aby w Smarcie sprzedawać, więc niepotrzebnie go kupiłeś.

Jeśli chcesz mieć Smart przy sprzedaży, musisz spełnić warunki podane tu; https://allegro.pl/pomoc/dla-sprzedajacych/informacje-dla-sprzedajacych/co-zrobic-aby-moje-oferty-by...

Jeżeli po raz pierwszy kupiłeś Smart, zgłoś rezygnację tu; https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=1bba437d-af0e-404b-8a02-11af54caa0e5 Allegro odda Ci pieniądze.

 

oznacz moderatorów

Agent051
#16 Inspirator#

@Secretproject Zacznij od przeczytania regulaminu i sprawdzenia jakie warunki trzeba spełnić, żeby twoje oferty zostały oznaczone znaczkiem smart.
 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@Secretproject Allegro zachęca do zakupu Smarta ale to jest dla kupujących i nie ma nic wspólnego ze sprzedażą. Na jaki okres wykupiłeś tego Smarta, może na miesiąc to sam wygaśnie. Ogólnie zachęcam poczytania więcej o zasadach i regulaminie, tu mogą Cię czekać niespodzianki.

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@LEW433 

Na jaki okres wykupiłeś tego Smarta, może na miesiąc to sam wygaśnie.

A jeśli kupił na rok, to sam nie wygaśnie? 😄

Ogólnie zachęcam poczytania

Chyba do poczytania?

oznacz moderatorów