anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Allegro Lokalnie - dlaczego została mi nalicza opłata za obsługę transakcji?

edos_2007
#9 Pomysłodawca#

Mam pytanie do admina?

Dlaczego została mi nalicza opłata za obsługę transakcji skoro mam jeszcze 2 dni promocji bez naliczania kosztów sprzedaży na allegro lokalne?

0 zł za wystawianie i sprzedaż na Allegro Lokalnie
Wiosenne porządki bez opłat z Allegro Lokalnie! Promocją objęte są ogłoszenia kup teraz oraz licytacje, które wystawisz w czasie trwania promocji.
2 dni do końca
2021-04-04 23:59
Aktywna
oznacz moderatorów
12 ODPOWIEDZI 12

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@edos_2007 Podaj mi proszę numer oferty, której dotyczy Twoje pytanie. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

edos_2007
#9 Pomysłodawca#

Witam. Już jest wszystko oki. 

"W odpowiedzi na Twoje ostatnie zgłoszenie numer 14725778 kontaktował się z Tobą nasz Doradca - Marta. Dziękuję Panu za czujność i przepraszam - musiał wystąpić błąd techniczny. Skorygowałam już opłaty za dwie dzisiejsze transakcje. Korekty powinny być wkrótce widoczne na Pana rachunku"

Prowizja od obsługi transakcji została anulowana.

Pozdrawiam Piotr S

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@edos_2007 Super - błąd techniczny 🙂 Dobrze, że zauważyłeś. Pomyśl, ilu nie zauważy 🙂

oznacz moderatorów

edos_2007
#9 Pomysłodawca#

xyz96

Nie ciężko jest zauważyć skoro się ma czyste konto a rozliczenie np. za promowanie czy inne dodatki rozlicza się jak najczęściej - bez zwłoki.

Pozdrawiam Piotr

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Prawdopodobnie dlatego, że opłata została naliczona za wystawienie lub sprzedaż poza okresem objętym promocją lub w kategorii, której promocja nie obejmuje.

oznacz moderatorów

edos_2007
#9 Pomysłodawca#

xyz96

Sorki ale najpierw się czyta o co chodzi a potem odpowiada nie odwrotnie.

0 zł za wystawianie i sprzedaż na Allegro Lokalnie
Wiosenne porządki bez opłat z Allegro Lokalnie! Promocją objęte są ogłoszenia kup teraz oraz licytacje, które wystawisz w czasie trwania promocji.

2 dni do końca
2021-04-04 23:59 Aktywna

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@edos_2007 Sorki, ale ja czytam, a potem odpowiadam i w tym przypadku próbuję zgadnąć. Allegro uznało Ci reklamację wskazując na błąd techniczny - tego w tym przypadku nie udało mi się przewidzieć, choć były podstawy i można było to przewidzieć, bo mi kiedyś też przy braku wszelkich innych argumentów w końcu przyznano rację i powołano się na błąd techniczny, który nie występował u innych użytkowników, tylko u mnie. To taka ciekawostka przyrodniczo-techniczna.

oznacz moderatorów

edos_2007
#9 Pomysłodawca#

To jest twój wpis

"Prawdopodobnie dlatego, że opłata została naliczona za wystawienie lub sprzedaż poza okresem objętym promocją lub w kategorii, której promocja nie obejmuje."

Wyraźnie napisałem że mam jeszcze 2 dni promocji.

oznacz moderatorów

8061
#7 Wielbiciel#

U mnie też się pojawił ten problem, jedna transakcja bez opłat, za to druga już nie. Więc technicznie nic nie zostało rozwiązane.

Pozdrawiam

oznacz moderatorów

edos_2007
#9 Pomysłodawca#
 
8061
Napisz do nich email chyba na ten pisałem co u góry. Odpowiedź otrzymasz dość szybko bo tu na społeczności będziesz czekać parę dni
 
oznacz moderatorów

8061
#7 Wielbiciel#

Napisałem i wszystko zakończyło się pozytywnie i zaskakująco szybko😎 Ale tak jak wyżej zostało napisane: Ilu tego nie zauważy.... 😉 Więc to tylko zwykły "błąd techniczny".

Pozdrawiam

oznacz moderatorów

edos_2007
#9 Pomysłodawca#

8061

Na email odpisują dość szybko więc lepiej od razu do nich pisać jak coś.

oznacz moderatorów