anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Allegro lokalnie, gdzie są pieniądze z wpłat kupujących?

mike25l
#8 Zapaleniec#

założyłem kilka ogłoszeń na allegro lokalnie, miałem kilka transakcji z informacją że kupujący dokonał wpłaty,

wysłałem towar, po czym zero informacji gdzie są środki z transakcji, nie ma takiej zakładki na allegro lokalnie aby sprawdzić finanse i transakcje, nie ma informacji o popranej prowizji i nie ma pieniędzy od kupujących.

To gdzie są pieniądze od kupujących skoro jest informacja że zapłacono?

Jest tylko informacja że opłacone od klienta więc wysłałem. Ktoś pomoże gdzie sprawdzić finanse za allegro lokalnie. Portal jest mocno niedopracowany i wszystkie ogłoszenia zlikwidowałem za mało transparentna wersja.

pozdrawiam proszę o pomoc

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

br.
#21 Demiurg#

Są  na  Allegro  te  zwykłe, nie lokalne.

Trzeba się  zalogować  i znależć  Allegro finanse

oznacz moderatorów

mike25l
#8 Zapaleniec#

wczoraj miałem dwie transakcje na allegro lokalnie nie ma żadnej informacji o tych transakcjach jak wchodzę na allegro w historię operacji. wchodzę w allegro rachunki dalej  rozliczenia z allegro, potem historia operacji i nic nie  ma z tych transakcji z allegro lokalnie, to gdzie dokładnie mogę to sprawdzić?

W zamówieniach też ich nie ma ale są widoczne w zamówieniach na allegro lokalnie ze statusem zakończone/opłacone.

proszę o informację. pozdrawiam

 

oznacz moderatorów

br.
#21 Demiurg#

@mike25l   Trochę inaczej . Ja też zawsze mam problem znaleźć

Allegro >> logowanie>>Moje konto>> Moja  sprzedaż >>Allegro finanse >> Środki i historia...

Narobili  zamieszania  z tym lokalnym. Niby razem i  jednoczesnie osobno,  nigdy nic nie wiadomo

Pozdrawiam

oznacz moderatorów

mike25l
#8 Zapaleniec#

Super 🙂 dziękuję teraz wreszcie widzę te transakcje

pozdrawiam serdecznie

oznacz moderatorów

zbyck
#8 Zapaleniec#

Styczeń 2021r.-teraz są gdzie indziej te finanse Allegro :

Moje Allegro-Programy zniżkowe-Allegro Polecam-Allegro finanse

i tam dopiero mamy ustawienia itd. ...

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów