anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

allegro lokalnie uszkodzenie paczki przez kuriera

kosmiciiinni
#7 Wielbiciel#

Hej,

Macie może doświadczenie z uszkodzonymi paczkami i zamówieniem przez allegro lokalnie?

Wysłałem sprzęt i kurier oczywiście rozwalił sprzęt ale wg firmy kurierskiej nie ma podstaw bo karton nie został uszkodzony, oczywiście pisałem odwołanie ale bez skutecznie.

Allegro też się wykazało "ochroną sprzedającego" i opłaty nie chce zwrócić oto ich odpowiedź:

"Przyjęcie odstąpienia na Allegro Lokalnie, należy do ustaleń między Panem a Klientem. Jeśli Klient chciał odstąpić od umowy, a Pan zgodził się takie odstąpienie przyjąć, to na warunkach ustalonych między Państwem.

Na Allegro Lokalnie nie pobieramy prowizji za sprzedaż a naliczamy opłatę za obsługę transakcji, która jest bezzwrotna. Oznacza to, że nie ma Pan możliwości wystąpienia o zwrot opłaty za obsługę transakcji."

I nie dość że nie mogę odzyskać pieniędzy za uszkodzenie to musiałem zapłacić prawie maksymalną prowizję. Macie jakieś doświadczenie czy jest szansa jakieś pieniądze odzyskać?

oznacz moderatorów
1 ODPOWIEDŹ 1

majster_man
#14 Krzewiciel#

A jest jakaś różnica pomiędzy prowizją za sprzedaż a prowizją za obsługę transakcji sprzedaży?

Od momentu jak powstało allegro lokalnie zaprzestałem sprzedaży niepotrzebnych rzeczy z prywatnego konta. Radzę sobie z tym w inny sposób na innych portalach. 

oznacz moderatorów