anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Allegro lokalnie, wystawienie przedmiotu za darmo

dsfa5
#8 Zapaleniec#

Witam. Mam pytanie, skorzystałem z opcji wystaw za darmo w allegro lokalnie. Jak nazwa wskazuje "wystaw za darmo" zrozumiałem, że nie ponoszę żądnych opłat. Sprzedałem towar i ku mojemu zaskoczeniu zostałem obciążony nie małą opłatą za sprzedaż 😄 Dlaczego darmowe nie jest darmowe? To czyste wprowadzenie w błąd klienta 🙂 

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9

gbetker
#9 Pomysłodawca#

"Wystaw za darmo" no i za wystawienie nie zapłaciłeś tylko za sprzedaż 😄

oznacz moderatorów

medalik_2009
#17 Koryfeusz#

Najśmieszniejsze, że wystawienie za darmo jest normalnie w większości kategorii poza ogłoszeniowymi. Promocja niesamowita. 😂

oznacz moderatorów

WREDZIA-W1
#21 Demiurg#

@dsfa5  "niemałą"!!!

Ula

Ula
oznacz moderatorów

dsfa5
#8 Zapaleniec#

Już mi się odechciało tych darmowych aukcji 😄 1/10 dla Allegro 😄 Zaraz kasuję co wystawiłem i BB Alegro 🙂

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@dsfa5Jeśli wystawiałeś w ramach tej promocji, sprawdź czy spełniłeś wszystkie warunki.

https://allegro.pl/regulaminy/zacznij-sprzedawac-na-allegro-lokalnie-0-zl-za-wystawianie-i-sprzedaz-...

 

oznacz moderatorów

dsfa5
#8 Zapaleniec#

Xyz...jeśli wciskam wystaw za darmo, nastepnie wypełniam wszystkie pola zgodnie z wytycznymi, zresztą w wystawianiu jestem prowadzony za raczkę, mam prawo przypuszczać że to jest rzeczywiście za free i nie chcę czytać żadnych regulaminów z którego bym sie dowiedział, że w opisie aukcji dalem 32 znaki a powinienem dac 30. To nie fair ze strony Allegro, że sugeruje coś za darmo...caly czas nawet na potwierdzenię aukcji daje informacje wystaw za darmo...a potem się dowiaduję że to nie za darmo bo powinienem jeszcze 3 razy kucnąc. Nawet przez myśl mi przyszło, że Allegro zastosuje jakieś triki wobec mnie. W ten sposób zawitałem na Allegro po długiej nieobecności i więcej nic tam nie wystawię. 

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@dsfa5Przy korzystaniu z Allegro trzeba uważać na każdą kropkę, każdy przecinek, bo inaczej wyprowadzą Cię w pole 🙂 Allegro zatrudnia specjalistów 🙂

oznacz moderatorów

dsfa5
#8 Zapaleniec#

Odwołałem się do Allegro i okazało się, że żeby aukcja była za darmo to muszę ją dodatkowo jeszcze zaznaczyć w opcjach swojego konta 😄 Wciśnięcie "wystaw za darmo" nie aktywuje tej usługi a dopiero zaznaczenie w Moim Allegro 😄

Ewidentnie UOK powinien się tym zająć, bowiem wystawiając aukcje nie dostałem informacji o tym. Całą sprawę zamierzam opisać jemu w tygodniu i wysłać. Może się tym zainteresuje

Pozdrawiam

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@dsfa5No i kłania się 3. punkt regulaminu promocji. Inną sprawą jest, że Allegro robi co może, aby utrudnić skorzystanie z darmowego wystawiania i sprzedaży, co w wielu przypadkach skutkuje naliczeniem opłat.

oznacz moderatorów